Miloval, miluje a bude milovat 5/5

9. července 2014 v 12:58 | Stella |  Miloval, miluje a bude milovat
Po neskutečně dlouhé době jsem se vrátila. Snad s plně nabitou energie a napadů. Teda aspoň v tom doufám.
Dneska to je pro změnu konec cyklu co jsem psala s Tayuš. Takže užijte si ho :-)

Autor: Tayuš & Stella
Pár: Stein/Spirit
Anime: Soul Eater
Upozornění: Shounen ai (kluk/kluk)


4.kapitola...Tak jak si vždy přál.


"A uděláš co?" zajímal se Spirit, když se jejich rty rozpojili. "Nikdy jsem chlapa nelíbal," ozval se ještě rudovlásek.
"Já taky ne," přiznal Stein. To Spirita trochu překvapilo.
"Cože?" nechápal. Stein si povzdychl. "Takže ty vůbec nevíš jak na to?" nechápal rudovlásek.
"Na co, jako?" ozval se trochu podrážděně Stein.
"No tak ses nikdy nelíbal s chlapem, tak nevíš jak na to…TO, ne?" osvětloval mu to Spirit. Stein se zarazil. Kdo říkal něco o tom, že se s ním chce vyspat?
"Slez ze mě," zavrčel na něj doktor.
"Hey, hey, hey! Ty teď couvneš?" začertil se Spirit.
"Víš, jakou mi dalo práci si uvědomit tohle?" koukal na něj výhružně. Jeho tvář byla od té Steinovi odstrčena rukou. Něco do jeho dlaně zamumlal.
"Jak se můžeš na něco takového jen tak zeptat?" vyjel Stein a světe div se jeho tváře nabrali lehce nachoví odstín.
"No, to je normální ne?" nechápal druhý a snažil se odstrčit ruku staršího.
"Nikdy jsi nedě-" byl zaražen.
"Za koho mě máš?" zavrčel Stein.
"Tak snad musíš vědět, jak na to, když jsou dva kluci, ne?" ozval se zase inteligentně Spirit.
"Jistě že vím!" obhajoval se doktor. "Ale nikdy jsem s chlapem nic neměl," dovysvětlil.
"Takže teorie?" ujistil se Spirit a pozvedl obočí.
"Slez. Hned," zachrčel Stein.
"Ale noták," zakňučel Spirit.
"Proč ten náhlý obrat? A dej tu ruku pryč!" bránil se Stein.
"Nikdy jsem nečekal, že zareaguješ takhle," zabrblal Spirit své protesty. Stein jej schladil pohledem.
"A cos čekal? Že na tebe skočím a narvu ti ho do-," Spirit zrudl jako rajče a švihnul Steina po hlavě polštářem.
"Bože, mlč!" vyjekl a celý rudý a zadýchaný na něj hleděl. Stein se ušklíbl.
"Čekal jsem to," koukl na Spirita, který nafoukl tváře.
"Jsi prase! Jak to můžeš říct takhle hnusně!" rudnul, až měli jeho tváře podobný odstín jako prameny vlasů padající mu do tváře. Druhý ho pohladil po zádech a zjel k jeho zadečku. Spirit se ani nehnul a sklopil pohled. Stein jen přejel prsty po jeho zadečku a jel zpět nahoru.
"Nebyl jsi to ty, kdo tu celou dobu chtěl sex? Chvěješ se," poznamenal Stein s klidným tónem, rudovlásek se mu zavrtal do náruče.
"R-rozhodil jsi mě," objasnil to, přičemž dostal polibek do vlasů a Steinova ruka ho ve vlasech pohladila.
"Jsi jak malé dítě," neodpustil si Stein.
"A ty zase jak velké dítě," zamumlal Spirit.


"Pořád lepší být velké dítě než malé," zamumlá Stein a zavřel oči neděl proč, ale strašně ho bolela hlava a chtělo se mu spát. "Spirite..."
"Hmm?"
"Co se včera vlastně stalo?"
"Ty vážně nic nevíš?" zarazil se smrťák.
"Pár útržků, vím, že jsi přišel, chvílí jsi křičel, pak sem křičel zase chvíli já a pak...okno. Už si pamatuju jen probuzení, a že stálo za to," hladil ho pořád ve vlasech nemohl si pomoct, ale dokázal by to dělat celé dny. Dokud by to mladšího nepřestalo bavit. Především mu šlo o to, aby byl jeho Spirit šťastný. Ten se zatím rozhodoval, co mu říct. Jestli mu říct celou pravdu, nebo jen část. Jestli si vážně nic nepamatuje nebo to jen hraje a chce vědět, co mu řekne on. Jestli je to zkouška, tak proč po tom. Pokud ho miluje, měl by mu věřit, ne? A proč o Steinovi začal pochybovat? Vždyť mu přece nikdy nelhal. Teda, ne když šlo o něco tak vážného. Vždy mu říkal pravdu, ať už byla příjemná nebo ne. Tak co se teď změnilo, že by tomu mělo být jinak.
"Děje se něco?" Stein jako by vycítil jeho vnitřní trable.
"Ne, já jen nevím, proč se ptáš. To je přece nepodstatné, ne?" snažil se to nějak zamluvit.
"Já jen chtěl vědět, proč mi přijde jako by tu bouchla nějaká nepříjemná bomba. Nic proč by sis měl lámat tu svou hlavinku," samozřejmě, že to cítil. Cítil, že to má nějakou souvislost s ním, ale od něj to asi nezjistit. Své ruce definitivně nechal na ramenech svého parťáka. A zavřel oči. Chtělo se mu spát. "Nevrť se tak, prosím. Chce se mi spát," Zašeptal mu do ouška.
"Tak klidně spi, ale já nejsem plyšák, abys mně musel mačkat." Ohradil se rudovlasý.
"Hmm, promiň," povolil trošku sevření, ale nedovolil Spiritovi opustit jeho náruč. Nechtěl být sám, ne teď, když mu konečně dovolil být v jeho blízkosti. Tak, jak si vždy přál.


Spirit zavřel oči a natiskl svou tvář na hrudník staršího z nich. Co to sakra dělá? Zbláznil se? Vždyť Stein je chlap...on je taky chlap. Tohle nejde. Tak proč se cítil tak svobodně, když mu to řekl. Nechtěl to slyšet, a přitom chtěl. Jakoby ztratil smysl pochodu svých myšlenek.
"Steine," zašeptal červenovlasí a jemně nasál jeho vůni, cítil, jak jej druhý drží, netlačil na něj, měl jen ruce na jeho ramenou a dokazoval mu tak, jak zoufale potřebuje jeho přítomnost, a to Spirita svým způsobem strašně hřálo u srdce, cítil vůni jeho pláště, kouře z cigaret i jeho kolínské, cítil z něj pocity. Radost, uvolnění, unavenost, vděčnost, ale hlavně...ten nejsladší a přesto nepřeslazený pocit, voněl...jak jen by to popsal? Jak byste popsali, že voní láska? Jako něžná vůně růží? Nebo jako jahody? Tak něžně, nenuceně, ale přesto tak hřejivě a příjemně. Pocit, který k němu tenhle muž chová už zjevně hodně dlouho. Konečně ho cítil v plné intenzitě, cítil jeho tělesné teplo, cítil, jak se mu zvedá hrudník a dokazuje tak to že ten, jenž ho drží v náručí žije. Otevřel oči a zvedl je k spící tváři Steina. "Nesnáším tě,"
zamumlal a schoval tvář do jeho pláště. "Co jsi mi to jenom provedl," šeptal si Spirit do Steinova pláště. "Hřeješ," Poznamenal. Kdo ví proč, možná chtěl, aby to konečně zaznělo nahlas, protože dneska, konečně zjistil jednu nezodpovězenou otázku. Stein je skutečně lidská bytost, miluje, cítí bolest, hřeje...dýchá. Zachvěl se a stiskl mezi prsty plášť. Oči se opět zavřený a nos nasával tu známou nádhernou vůni.


Ani nevěděl jak, ale povedlo se mu usnout. To všechno. Ty city, co ze Steina dnes dostal nebo mu je sám řekl. Ten pocit bezpečí, ho donutil propadnout se do klidného spánku. Spánku, který oba dva potřebovali nejvíc ze všeho. Zatímco červenovlasý usínal na jeho hrudi. Doktor měl divné tušení, že tohle všechno se mu jen zdá. Nechtěl se z toho snu probudit. A už vůbec se mu nezdálo, že by to Spirit přijal takhle rychle. Ale pokud tohle bylo skutečné hodlal si ho udržet co nejdýl to půjde. Nechtěl o něj teď znovu přijít. Nepatrně zesílil obětí, kdyby mu jeho přítele chtěl někdo vzít.
A kdyby se někdo o to pokus, nedovolil by mu to. To by každému bylo jasné, pokud by je teď, v tuto chvíli spatřil.
Brzo k ránu se mladší probudil. Chvílí jen tak pozoroval doktorovu tvář, které vypadala snad poprvé v životě uvolněná. Jemně, aby ho nevzbudil přejel po jeho tváří opatrně se vymanil z jeho obětí. Potřeboval za prvé kávu, a za druhé chtěl Steina překvapit. Čím to ještě nevěděl. Buď uteče jako nějaký srab, to by ale Steina ranilo, a nebo...byl rozhodnutý.
Starší postrádal jeho přítomnost. Nic ho netížilo na hrudi a otevřel oči. Postel obýval jen on. Zaplavil ho pocit zklamaní. Možná se mu to opravdu jen zdálo. Anebo si to Spirit rozmyslel a odešel. Namáhavě se postavil na nohy a rozešel se někam jinam, do jiné části domu. Když ho však nějaká vůně zatáhla do kuchyně zůstal stát s otevřenou pusou. Jo Spirit v zástěře, u sporáku, to se často nevidí.


Chvíli tam jen stál a přemýšlel, jestli je to fatamorgana nebo je to skutečně. Spirit si něco broukal a snažil se nespálit vaječnou omeletu, ano...neuvěřitelné, našel v tom bordelu lednici. Stein jej pozoroval, nespustil z něj oči, ani nemohl, ani nechtěl. Jeho srdce tlouklo tak rychle, v hlavě měl blázinec a ani kdyby ten šroub vykroutil by se teď neuklidnil, a ani nechtěl, bylo to příjemné, cítil, jak se zachvěl a jemně se usmál. Zůstal tu Spirit protože chtěl, nebo měl výčitky? Nic nebylo jisté, ale zůstal tu. V duchu za to hluboce děkoval. Ač jedna jeho část křičela, že takhle je to špatně. Cítil se jakoby Spirita donutil jeho city přijmout. Netušil kde se tento pocit vzal, a ta myšlenka vznikla, ale hlodala jako svědomí. Udělal dva kroky k Spiritovi, ten se náhle otočil.
"Jé...um, dobré ráno?" zakoktal se Spirit a zasmál se.
"Dobré," usmál se jemně doktor. Spirit chvíli nechápal co se děje, celá tahle situace byla divná. "Co to děláš?" prolomil ticho Stein a pohlédl na Spiritům výtvor a zástěru.
"Vařím, nevidíš?" začertil se Spirit. "Náhodou jsem to nespálil!" nafoukl tváře. Stein se zasmál.
"Jistě, jistě já tě přeci neobviňuju," usmál se. Spirit jemně zčervenal a povzdychl si.
"Dáš si taky, že jo?" zeptal se tiše a nejistě.
"Moc rád," usmál se Stein a sledoval, jak se z pánve line spálený kouř. Zasmál se. 'I ráno s ním, je úžasné.'


And this is end...aspoň pro zatím. Možná se ještě objeví nějaký bonus možná ne. Uvidí se podle zpětné vazby pokud bude zájem ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 13. července 2014 v 11:01 | Reagovat

zdáec :) skončilo první kolo SONM tak se poďte podívat jak jste dopadly a popřípadě si shánějte hlásky :) ;)http://naruto109.blog.cz/1407/2-kolo-sonm

2 naruto109 naruto109 | Web | 20. července 2014 v 11:43 | Reagovat

ahoooj :) u mě skončilo 2.kolo soutěže tak se poď podívat jak si dopadla :)http://naruto109.blog.cz/1407/3-kolo-sonm#pridat-komentar

3 naruto109 naruto109 | Web | 22. července 2014 v 21:09 | Reagovat

žijete ještě vůbec :DDD

4 Stella Sayuri-Enshant Stella Sayuri-Enshant | E-mail | Web | 23. července 2014 v 10:44 | Reagovat

[3]: janě že jo jenom není co tu dávat jak v kreslení tak v psaní mám trošku blok, takže nevím kdy se mi podaří sem něco hodit ;-)

5 naruto109 naruto109 | Web | 27. července 2014 v 12:09 | Reagovat

zdáárec :) bylo ukončeno třetí kolo SONM poď se podívat jak to dopadlo a popřípadně si shánět hlasy :)http://naruto109.blog.cz/1407/4-kolo-sonm

6 naruto109 naruto109 | Web | 5. srpna 2014 v 14:23 | Reagovat

ahoj u mě je další kolo SONM takse poď podívat jak si dopadla :) a popřípadně si sháněj hlásky :) http://naruto109.blog.cz/1408/5-kolo-sonm

7 Ája Ája | Web | 24. srpna 2014 v 11:20 | Reagovat

Ahoj, máš u mě členskou kartu do Uchiha FC, promiň, že to tak dlouho trvalo. http://ajaakta.blog.cz/galerie/clenske-karty-k-fc-uchiha#

8 naruto109 naruto109 | 8. října 2014 v 17:38 | Reagovat

ahoj jestli chces muzes se podívat kdo vyhrál SONM jinak potrebuju abys mi znova napsala co bys chtela na svou cenu :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama