Kulka tvého srdce 9/9

13. srpna 2013 v 16:19 | Stella |  Kulka tvého srdce
Fanfáry prosím *-*
dneškem končí jedna z mých oblibených povídek :)
Hlavně musím poděkovat své Onee-chan Tayo, bez ní by to totiž nebylo ono.
nechce se mi s tou povídkou loučit hódně jsem si ji oblíbila, ale takový je život. Něco končí a něco nového začíná. a vy jste určítě rádi, že už je konec že? :)
Tvl, čte to vůbec někdo xDDD ty moje srdcelyvné výlevy xDD9. Konec dobrý, všechno špatně

Dorazil před centrálu. Vylezl z auta a zavřel za sebou dveře auta, zamířil si to rovnou do budovy, každý kdo mu stál v cestě byl nemilostrdně odhozen na stranu, ať to byl muž či žena. Došel na konec chodby do velkých dvojkřídlích dveří a rozrazil dveře. Blondýna za nimi k němu zvedla oči, a nechápavě hleděla na jeho vražedný výraz.
"Co tu děláš? Nemáš být u Uchi-" zarazila se v půlce věty když cvakla pistol a muž ji namířil na ženu před sebou."Je prázdná."
"A?" ...Chvílí bylo ticho. "Takže.."
"Přesně, "
"Pak je tedy vše v pořá-"
"Nic není v pořádku!"Křiknul. Nikdy předtím nekřičel, né po ní, né v práci.
"Prosím?"Nechápala.
"Vůbec nic není v pořádku, všechno se to akorát skopalo!"
"Něják nechápu."
"Ten slizák, kde je Orochimaru?!"
"U..u sebe," řekla nechápavě.
"Nech ho okamžitě zavolat."
"Ale to nejde jen tak-" koktla.
"Dělej!" byla přerušena. Nečekali ani pár minut a černovlásek skutečně dorazil,jaké pro něj bylo hrůzné zděšení když zahlédl šedovláska.
"Ty ještě žiješ?" uteklo mu. Oba v místnosti na to reagovaly po svém. Tsunade šokovaným pohledem, Kakashi ušklebkem.
"Přesně tak, ty hnusnej hajzle. Ty jsi to věděl ... Věděl jsi že to nevzjde, jen jsi mi chtěl nasadit brouka do hlavy, a když jsi si byl jistý že se tím trápím už dost, tak jsi to všechno kecl Fugakuovi a ještě jsi an tom vydělal,ty kryso hnusná."
"Um, ..stejný jako tůj otec i sensei.Takoví zníma-" byla mu ke krku přiložena pistole, to že je prázdná však černovlasý nevěděl. Zděšeně polkl. "Ale no tak.. " chtěl to urovnat.
"Pozdě něco žehlit. Tobě vůbec nejde o to, o co nám všem tady.. Vůbec.. jde ti jen o jedno.O zisk. Co z toho budeš mít..viď? Nechť mi to třetí promine, ale jsi ten největší hajzl a přeběhlík."
"A to mi říkáš zrovna ty?" ušklíbl se hnusně Orochimaru. "Zrovna ty? Jenž ti většina přátel přeběhla nebo umřela, aniž by to bylo pro spravedlnost potřeba? To si myslíš, že když mě zabiješ..tak se všechno smaže? Nesmaže se vůbec nic..abys věděl." ...ticho.
"To já přeci moc dobře vím." černovláska zamrazilo. Nemůže umřít, né teď..né tady!!
"Takže, zabiješ mě nebo ne?"
"Čekám co z tebe ještě vypadne, abych věděl, že tě zabíjím skutečně s chutí,"
"A to že sem ti rozbil vztah s tím děckem není do- Kurva!" chytil se černovlasí za hlavu, do které tvrdě dostal hlavní pistole.
"Ještě něco," zavrčel šedovlásek.
"Všichni Uchihové jsou stejné svině, nikdy žádný Uchiha nebude s někým jako ty, na jedné lodi, pochop už konečně .. že Uchihové nejsou tvoje parketa."
"To stejné bych mohl říct tobě."
"Pánové, pánové.. " špitla Tsunade, bojíc se co se stane dál.
"Ticho." protlo místnost vysloveno z úst obou přítomných mužů.
"Zabiju tě, ale chci abys předtím Tsunade všechno řekl, nebo lépe..potvrdil. Chtěl jsi, abych zabil Fugakua, aby Itachi z-uchihovatěl, je to tak? Chtěl jsi aby se stal dalším nástupcem a Sasuke by tedy byl degradován a přidělen tvojí jednotce. Je to tak?"
"Jop, chytrý jsi, to musím uzna-" Ozval se výstřel. Šedovlásek se nachápavě podíval na pistol, pak ke dveřím, stál v nich poslední ze Sanninů, Jiraiya.
"Konec rozhovorů,to by stačilo."
"Jiraiyo!!" vyjekla Tsunade při pohledu na krev černovláska který se skácel k zemi.
"Uklidni se Tsunade, " zvedl k ní oči a hodil po šedovláskovi svou pistoli. "Ty víš.." šeptl chápavě a trochu lítostně, šedovláska zamrazilo.
"Vím že to nedokážu, jako tehdy...tak ani teď. Nedokážu ho zabít."
"Pak zabije on tebe."
"Možná to tak bude lepší."
"Lepší pro nás? Ne. Lepší pro tebe, ..bohužel musím říct, že ano." Podíval se na něj ulpěle Jiraiya. "Vlastně to bude takové ...vysvobození, nemyslíš?"
"Asi..ano, Jiraiyo."
"Tak běž," šedovlásek se odebral pryč, jen ve dveřích zaslechl. "Tehdy ani teď to není tvoje vina." Zavřel za sebou.
"Kéžby.." Pomyslel si a odešel, nebral si ani auto,na co..
Došel k Uchiha sídlu.
"Itachi... " Podíval se až nahoru budovy kde se tkvěl znak. Všechny ty chvíle, všechny ty polibky, ty doteky.. on samotný. Jeho. Tedy...jeho už asi ne,.. černý anděl. Teď už raněný. Vešel dovnitř, všichni se na něj pohlédli, a tiše si špitaly.. zazněly i slova jako "zrádce" .. "jakto že ještě žije" .."řekněte o tom Itachimu" ... Neposlouchal je. Proč? On má jenom jeden úkol. Dá tu pistoli ve svém pouzdře Itachimu do ruky a nechá ho udělat co uzná za vhodné. Ví že ji okamžitě namíří proti němu a tentokrát už ho nenechá minout... Otevřel dveře do Fugakuovi bývalé kanceláře, za stolem někdo seděl, avšak zády k dveřím.
"Co chcete?" Ozvalo se mrzutě a odporně jedovatě a arogantně. Jeho anděl...zahořkl, a jediný kdo měl na tom vinu, byl on...
"Co myslíš?" protl místnost jeho hlas. Černovlasému se rozšířili oči překvapením a i jeho srdce snad přestalo na chvíly být.
"A..aki.." Zvláštně to šedovláského zahřálo. "-ro" to ale bolelo.
"Nejsem Akira."
"Já vím." ozvalo se cvaknutí pistole a černovláskovi se roztřásly ruce. "Přišel si zabít i mě?"
"Ne. Vlastně ano, ale ..neudělám to." byly slyšet kroky, pak položení zbraně na stůl.To že je odjištěná už černovlasý věděl. Muž pistoli na stole roztočil.
"Je tam jenom jedna jediná kulka.. " druhý zarytě mlčel a skoro nedýchal. "Je tvoje, ...Dělej to co uznáš za vhodné. Udělej to ... co cítíš že bys měl." těchhle pár vět zastavilo černovláskovi svět. Šedovláskův stal od chvíle kdy jej černovlasý začal nenávidět. "Odpusťte mi, nikdy jsem nedokázal dodržet ani jeden slib." pomyslel si šedovlasý při pohledu z okna na plující mraky.
"Ospusťte.." to ale vyslovil nahlas. Jestli to bylo určené jeho zesnulím blízkým nebo jen zdvořile prosil Itachiho o odpuštění, .. Ponechme zatím větru ať si šeptá.

Itachi křečovitě sviral opěradla židle. Řekl si, že ho už nikdy nic nerozhodí, nebude se třást, bude jako jeho otec. Už chápal proč byl takový. Pustíš si někoho k tělu a on tě pak podrazí. Jenže v jeho přítomností to nešlo, všechny vzpomínky se mu jako mávnutí proutku vrátily.
"Byla aspoň něco z toho co jsi mi říkal pravda.?" jeho hlas zněl však ledově.
"Byla, to že tě miluju, a nikdy nepřestanu."
"Lžeš," Otočil se k němu. "Proč mi to pořád říkáš, já chci o tebe slyšet pravdu,"
"Mluvím pravdu. Je už jen na tobě jestli mi ji budeš věřit nebo ne." zahleděl se mu do očí. Snad pozná, že upříněji ještě nikdy nemluvil. Černovlasý ten pohled nevydržel, on mu mluvil pravdu, jenže jeho vědomí to nechtělo vzít v potaz, pořád si mlelo tu svou písničku 'On ti lhal a bude lhát pořád.' přešel k němu a cestou vzal zbraň.
"Jak jsi mohl, jak jsi mohl tohle všechno dovolit." z očí se mu spustily slzy, nedokázal jim zabranit. prostě přišly samy od sebe.
"Itachi," nátahl k němu ruku, hned ji však stáhl, když zahledl zaporné gesto černovláska.
"Slibil jsem si, ne přísahal jsem, že už nikdy nebudu brečet, že budu silný, už jen kvůli rodině, kvůli všem. A pak se objevíš ty a já už nemůžu," pozvedl proti němu zbraň. Šedovlásek s tím byl smířený. Vědel, že on svůj slib splní. Udělá to, a s vědomím že ho využil, nedokázal ho přesvědčit o opaku, o pravdě. Ruce se mu znatělně třásly, mohl jen hádat jestli to bylo přičiněno pláčem, nebo něčím jiným. 'Bude to tak lepší. Obou se nám uleví,' pomyslel si a zavřel oči, čekal na tu ránu, která ukončí jeho život.
"Já nemůžu, nemůžu to udělat. Odpusť mi to otče." zbraň dopadla na zem, a Itachi ji následoval. Nébranil svým pocitům, bylo to marné ať chtěl spousť zmáčknout jakoliv, nemohl. Složil tvář do dlaní.
'Itachi' otevřel světlovlasý oči, když zaslechl něco spadnout. On nemůže? přiklekl k němu a objal ho, i přes protesty z druhé strany se mu to nakonec povedlo. Mladík se k němu přitiskl. Nevědel jestli mu může veřit, ale potřeboval teď objetí, jeho obětí.
"Proč si?,"
"Já nemohl jsem, pořád tě miluju. Ale nechci, nevím jestli můžu, jednou jsi....a..můžeš po druhé." zadrhával se. Stříbrovlásek ho však pochopil. Nevěděl zdá mu má věřit. Tak hodně se změnil, už nikdy nebude jako před tím.
"Koukni se na mně." černovlasý zvrtěl hlavou. "No tak," chytnul mu bradu a zvedl ji aby mu do tváře viděl. "Víš že tě miluju." druhý jen přikyvl. Mladší opatrně zvedl ruku a pohladil ho po tváři rukou zavadil o jeho masku, 'Snad nedělám chybu' prolětlo mu hlavou když stáhnul jeho masku a políbil ho.

Zavřel oči, jeho city byly silnější než všechny sliby světa, než všechno co ...mohlo. Prostě to nedokázal v sobě ovládat, neudržel slzy smutku, zrady, zármutku, plakal a svírat látku trika staršího. Ten jej nechal, nechal jejich rty přitisknuté na sobě, tolik toužil po tom jej skutečně políbit, prohloubit polibek...miloval ho a proto věděl, že nesmí. Když se od něj jemně černovlasý odtáhl a hleděl mu skrz zaslzená očka do tváře, lehce zklopil pohled. Cítil se předním hrozně, tak špinavě, a byla to pravda. Měl ruce od krve, krve jeho otce. Krve otce toho koho miloval. Jak to jen mohl udělat...z sobectví o svůj život. Stisk kterým jemně držel mladšího za ramena povolil a on ruce jemně svěsil.Tohle není správné.Itachi by měl ukojit svou touhu se pomstít ... a tohle všechno by skončilo. Je mladý, má celý život před sebou, nemůže si dovolit mu jej zničit tmavým flekem nenávisti na duši.
"Itachi?" pronesl jemně, něžně, jako by jej těmi slovy chtěl polaskat. Mladší lehce zčervenal, ale slzy mu dál tekly po tvářích. "Vím te nemám právo žádat, aby jsi mi odpustil, ale prosím...nechci aby jsi žil s tím hnusným tíživým pocitem, že se musíš pomstít za své blízké." zašeptal. ''Jako já'' Pomyslel si. Zvedl k němu oči, chvíly na sebe hleděly, než mladíkovi oči zakmitaly víčky a zavřely se.
"Nedokážu tě nenávidět, i když moc chci."
"Ale ano, dokážeš."
"Proč mi to říkáš? Proč mě proti sobě štveš?"
"Protože tak je to správně."
"Jak můžeš sakra vědět co je správně a co špatně?!"
"Protože všechno co jsem udělal do teď byla chyba, krom lásky k tobě. Otevřela mi oči."
"Neplácej blbosti."
"Omlouvám se."
"Ak- ..Teda.. Kakashi," zvedl k němu oči.
"Nechci aby to znělo jako prosení o milost. Ale ta zbraň je stále nabitá."
"Ne..už není." ukázal mu svou dlaň s kulkou v ní.
"To je můj trik."
"Učím se rychle."
"Miluju tě,"
"To už jsi říkal."
"Já vím, a řeknu to znovu...miluju tě."
"Já tebe taky."
"Ale něměl bys."
"To vím, ..ale nejde to ovládat."
"Jak to myslíš?"
"Jediné na co myslím jsi ty, jediný koho si přeji obejmout, ..od koho chci utěšit. Ty to nechápeš."
"Ale chápu."
"Nechápeš."
"Ale ano.."
"Zmlkni už-" zvedl k němu hlavu a prudce ho políbil, chytil kolem krku a odhodil kulku na druhou stranu místnosti kde prorazila sklo okna a svalil světlovláska pod sebe na podlahu. Sedl si na něj a povolil stisk kolem jeho krku. Přemístil ruce na jeho ramena.
"Omlouvám se otče." Špitl černovlásek. "Ale já mu nedokážu ublížit." Pomyslel si a pohlédl na šedovláska, který z toho gesta byl ještě značně překvapený. "Odpouštím ti."
"Itachi to nejde to nemů-" Byl umlčen dalším polibkem. "Já můžu všechno."
"To ano.."
"Zůstaneš se mnou? Kakashi?" staršího neuvěřitelně potěšilo jak to co řekl, tak to že slyšel své jméno. Své pravé jméno.
"Co myslíš?" černovlasí se na něj pousmál čekajíc pozitivní odpověď, šedovlásek pootevřel ústa v nádechu k pokračování ve větě kterou začal.

"Tak, chci to slyšet," nálehal na něj i přesto, že odpověd byla jasná.
"Ano zůstanu s tebou" černovlasý se do široka usmál. 'Možná jsem naivní, ale jemu nejde odolat'
"A když už jsme u toho, nechtěl bys u mě zůstat jako má pravá ruka, když jsem teď ten boss" při posledním slovu ukazal imaginarní uvozovky.
"A víš že moc rád," Zvedl se z lehu do sedu a opět mladšího políbíl. Možná by zašli i dál kdyby...
"Okamžitě jdi od mého syna," Praštila ho přes hlavu něčí ruka, nejspíš jeho matka,
"Madam,"
"Jedeš od něj,"
"Mami.." neposlouchala "Mami!!!," zase nic. Černovlasý se postavil a skryl šedovláska za sebou. "Mami přestaň," chytnul její ruku, když chtěla udeřit znovu.
"Ale on,"
"Ta zaprvé, tohle je moje práce, vlastně byla..."
"Jak jako byla."
"Vědela bys kdybys mně nechala domluvit. Za druhé, nikdo se tady zabíjet nebude aspoň on ne, a než mně zase přerušíš tak na tvou otázku, proč, ti hned odpovím protože ho miluju a od teď bude stát po mém boku, já mu věřím, " dokončil svůj monolog. Mikoto se nezmohla na nic, jen na něj koukala s otevřenou pusou, po chvili ji zavřela
"No ty si to vysvětli ostatním" a odešla, nezapoměla hlasitě třísknout dveřmi.
"Naštvat se umí," zkonstatoval její chovaní šedovlasý.
"Jo, to umí. Jenže tohle je mé rozhodnutí, takže mi do něho nemá co kecat. A ty, ty mně prosím nezklam, hodně riskuju tímhle vším" objal jej Uchiha.
"Máš teď hodně práce?" Zeptal se šedovlasý.
"No ani ne jen tady podepíšu pár papírů," poukázal na nemalý štos papírů. "A mám volno."
"Pár," povytáhl obočí druhý. Mladší jen pokrčil rameny.
"Klidně si udělej pohodlí, a já se do to pustím." Pár hodin se černovlasý probíral papíry. A jak se zabavil šedovlasý? Celou dobu ho pozoroval, každého by to přestalo po chvilce bavit, ale jeho ne.
"Ták, už vím proč byl otec věčně nabručen," protáhl si ztuhlé záda. "Tak můžem jít, a co si vlastně chtěl podnikout,"
"No jak tě vidím jak si unavény, tak asi nic nebude,"
"Ale Kakííí," protáhl. Na šedovlasého to bylo moc on si prostě musel každé jménu nějak zkrátit.
"Tak za tohle, tě unesu, a to přesně ke mně domů,"
"Ale to už není únos, když vím kam půjdem,"
"Moc to řešíš, tak jedem," oba vyšli s pracovny. Do auta je doprovázelo několik nenávistných pohledů.
Hned za dveřmi se na ně vrhlo několik psů až skončili oba na zemi pod nima.
"Neříkal si že máš doma zoo."
"Pak bys tu nechtěl jít," zasmál se Kakashi. Po nějaké chvilce si ustlali na gauči před televizí. Černovlasý si opřel hlavu o rameno staršího, který ho ochranitelsky objímal kolem ramen. Idealní dvojce, až na to že tahle dvojce rozhodně normální nikdy nebude.
The end

Takže ještě jednou díky všem co tomuhle cyklu zůstali věrní :)
co si mysluté mělo to takhle skončit nebo byjste raději jiný konec? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 19. září 2013 v 17:24 | Reagovat

hezkyy pom krasna povidka kezbych umela taky takhle dobre psat povidky :)),jednou sem se snazila jednu napsat ale nevim no nekdo rika ze to je celkem dobry a nekdo zzas ze hruza :D jestli chces mam to na blogu jmenuje se Ja a Naruto svet :)....jo a jeste u me na blogu mam jeden napad :) prosim o vyadreni :DD

2 Machiko Uchiha Machiko Uchiha | Web | 9. října 2013 v 20:19 | Reagovat

ahojky :) na blogu jsem napsala nejaky napad tak prosim o vyjadreni :)

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 7. listopadu 2013 v 2:05 | Reagovat

Čekala jsem nějaký epický smutný konec a byl z toho happy end.
Už jsem kdysi četla podobnou sériovku na velmi podobný scénář - bylo to SasuNaru a velitelem gangu byl Minato.

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 7. listopadu 2013 v 8:00 | Reagovat

[3]: Ještě bych chtěla vytknout Kakashi x psi, no nevím podle mě by to mohlo být už i týrání zvířat :-).

5 Marky Marky | 17. dubna 2014 v 23:58 | Reagovat

DOKONALOST!!! :3 :))

6 Mitsuko-chan Mitsuko-chan | 4. června 2014 v 22:31 | Reagovat

úžasná povídka! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama