Jednou a dost....to jsi ty, ale ne já 1/3

7. srpna 2013 v 14:08 | Stella |  Jednorázové
ano zdá se, že mi dočista hráblo a přídám sem 1 část z mé male jednorázovky. :)
No co bych vám tak o ní mohla říct xD
bude asi na pár SasuNaru...plus asi nějaké vedlejší páry xD bude z našeho světa a možná někomu přijde ten děj už trochu ohraný xD
BTW toho názvu si nevšimejte XD
Takže doufám že si ji aspoň někdo přečte, a bude se mu líbit xD
PS.: můžou se vykytovat chyby, takže pardon xD

1 část

Jindy tichou atmosféru města pročísla hádka dvou mladíků.
"Jsi jen ubožák, Usrantokachi, nic víc," odfrkl si stařší z nich ve snaze ho vyprovokovat. Jak si dobře pamatoval, tohle chovaní ho vždy dokázalo naštvat.
"Možná jsem ubožák, ale pořád lepší než ty," pokrčil rameny blonďáček. Už nebyl ten nerozvážný a uřvaný kluk, jako kdysi. "Proč si se tak změnil Sasuke, řekni mi proč. Vždyť jsme si jako malí tak rozuměli a pak ta změna." tmavovlásý se jen ušklíbl.
"Ptáš se ty mně...ty za to můžeš. Ty a ten tvůj optimismus. Pořád se jenom směješ, i přes to co se ti stalo. A mně to štve. Ty mně štveš. Jenže ty nemáš ani pomětí, co se se mnou stalo a čím jsem si prošel" tmavovlasý se zamračil "V jednom dni jsem přišel o vše, o rodiče a hned na to i o bratra. Pořád nechápeš." odfrknul si.
"Já že nevím co to je samota. Já byl sám od začátku." posmutněl blondáček. Pořád mu bylo líto. I přes to, že se pořád smál., v hloubi duše se mu chtělo brečet a zdrhnout pryč. "Sasuke, já vím jak se citíš, tak..."
"Ne, ty nic nevíš. Víš hovno o mých pocitech. Tak mně tu laskavé nepoučuj," skočil mu dořeči Uchiha.
"Já tě nepoučuju. A bát se nemusíš, dlouho tě už já a můj optimismus otravovat nebudem." otočil se mladší k odchodu. Dneska má uplně jiné starosti než se s ním dohadovat. Dnes poprvé veřejně vstoupí na podium a předvedou co umí v jednom místním klubu. A podle majtele klubu přijde i jeden z nejznámějších manažerů a producentů. Jako kdyby byli vystresování málo.

Pomalým krokem došel až k onomu klubu. Před v chodem zahlíd jemu důvěrně známou osobu.
"Zase kouříš" nebyla to otázka, jen konstatování. "Víš že kouření zabíji," Pronesl s hraným poučným tónem.
"Na něco se umřít musí, ne" potáhl rudovlásek naposled než ji típnul a otevřel dveře. "Až po tobě" hravě se usmál na blonďáčka.
"Teda, Gaaro," podivil se: "Od kdy si tak galatní," ne že by se mu to nelíbilo, ale co si pamatuje, tohle ale vůbec není Garrův styl.
"No co, nemůžu. A navíc když tady dneska někdo má svůj den" pokrčil rameny Gaara a vešel za blonďáčkem do klubu.
"Tys nezapoměl,"poškrábal se blonďák nervozně ve vlasech.
"Jak bych mohl, Naru-chan," pocuchal mu vlasy.
"Hele, vždyť..." chtěl jeho ruku odehnat což by se mu i povedlo, kdyby ho nesrazil k zemi bíly pes."Ahoj Akamaru," poškrábal psa mezi ušima.
"Nikdo z nás nezapoměl," ozval se majtel psa. Hnědovlasý mladík s červenými trojúhelníčky, který se jen pobaveně díval na scenerii před ním.
"Mohl by ses prosím tě přestat tlemit a zavolat si ho," okřiknul ho s hraným naštváním Uzumaki.
"Vždyť víš, že by ti neoblížil." bránil svého chlupatého miláčka Inuzuka.
"Jo to síce vím, ale přece jen už není štěně a ja celkem težký," objasnil situaci blonďák.
"No jo pořád, Akamaru pojď" Zavolal si přece jen psa zpátky. Ten jen nespokojeně štěknul, ale z blonďáčka slezl.
"A navíc neměli bychom zkoušet," poukázal na fakt, zatím co se zvedal za země.
"Nečekal jsem že to někdy řeknu, ale Naruto má pravdu hoši," promluvil poslední člen skupiny.
"Nechci ti nic říkat, ale čekáme jen na tebe," ozval se Kiba.
"To říká ten pravej, vždycky máš plno keců, a na koho pak čekáme?! Na tebe, až doladíš kytaru," obořil se na něj černovlásek. Kdyby ho tahle podivná partička nepřemluvila, no hlavně spíš teda spíš Naruto, aby s nimi hrál v kapele, tak si teď mohl někde ležet a pozorovat oblohu.
"Tak začnem se zkouškou ne" ukončil jejich hádku rudovlasý mladík. Všichni jen přikývli chopili se svých nástrojů. Gaara s Kibou chytli své kytary, Shikamaru zasedl za bubny, a Naruto, stejně jako dva před ním, si přehodil přes rameno popruh u kytary a sestavil mikrofon na jeho výšku. Naposled začali zkoušku, před jejich koncertem.
"Jestli to takhle dáme i večer, tak tutově budem mít uspěch,"zvolal Kiba na celé kolo.
"No jo, ale co takhle si konečně upřesnit ten playlist," ozval se bubeník. On nebyl z těch spontáních lidí. Rád měl všechno promyšlené dopředu. Prostě byl nervozní když se měl rozhodovat z minuty na minutu. Ono se to sice ne vždycky se to povedlo, ale jistota je jistota.
"Co takhle začít New day a pak..." začal Kiba.
Hele co takhle Lonely day," přerušil ho v půlce slova Nara.
"Moc pomalé..." Zavrhl téměř okamžitě Gaara.
Zatím co se ti tři dohadovali, blonďáček se topil ve svých myšlenkách. Nechtěl se k té osobě vrátit, ale to setkání v něm oživilo vzpomínky. Vzpomínky, které se snažil zahnat, slovy které si dříve hodně často opakoval a chtěl aby byli pravdivá. Jen se mu to prostě vracelo, možná kdyby tehdy zůstal s rudovláskem mohlo by to být uplně jinak, ale stalo se a na něm je, aby to prostě nějak zazdil a mohl se soustředit na nastalé události. Zatřepal hlavou, jako kdyby snad tím mohl zahnat své myšlenky. Rozešel se směrem ke klukům, kteří se mezitím přesunuli k jednomu stolu.
"Tohle nikam nevede," vložil se do jejich rozhovoru a předložil jim svůj návrh. Byl překvapen tím, že všichni souhlasili. Což se mockrát nestávalo.
"Máme ještě pár hodin, co takhle něco podniknout," hodil po ostatních významný pohled rudovlásek.
"No nevím jak vy, ale já si skočím ještě domů. Kibo jdeš taky," ti dva už nějaký ten pátek bydleli spolu. Ten byt byl dost velký pro oba a nájem bylo hned lepší splácet, když si ho rozdělili.
"Jop, potřebuju si ještě něco vzít. Akamaru pojď," zavolal na svého psa. "Tak v 8," mávli oba chlapci a vyšli z klubu.
"Vážně myslíš, že prorazíme," zeptal se blondáček po chvili ticha až podivně skroušeně. Bál se toho co přijde, vždyť takových skupin jsou mraky.
"Ale Naru, nejanči tolik, nebyl jsi to náhodou ty, kdo nás k tomu všemu přemluvil," podivil se Inuzuka. Vždyť tenhle blonďáček je všechny tak před 2 lety vyhecoval a nejvíce tomu věřil. Navíc tento rok uspěšně složil maturitu a on se z všech nejvíc těšil jak odsud vypadnou a splní si svůj sen. A teď vypadá že se rychleji zhroutí.
"To jo, ale teď když o tom pořádně přemýšlím, začínám mít celkem velký strach," byl by i nadále pokračoval v cestě ze svým kamarádem, kdyby ho nezaujal jistý černovlásek s růžovlasou holkou, kteří šli ruku v ruce.
"Naruto?," otočil se na něj hnědovlásek když spozoroval, že mu chybí spolubydlící. Blonďáček ale vypadal, že nevnímá. Neopovídal na jeho volání, ani nevnímal když mu Inuzuka zamával před obličejem. Jako kdyby byl ve své realitě, mimo toto dění. Až když se mu o nohu otřel bílý pes, vrátil se zpátky do reality.
"Akamaru, copak se děje?" poškrábal psa za ušima.
"Co se dějě? Nemám se spíš ptát já," chytnul ho kolem ramen Kiba a prudce ho otočil na opačnou stranou od těch dvou. Moc dobře vědel s čím se jeho kamarád snaží vypořádat. Ti dva o sobě hodně věděli. "Copak tebe to ještě nepřešlo?" povzdechl si nad svým přítelem.
"Snažím se zapomenout. Dokola si opakuju, že to není možná, že je to blbost, ale když ho pak vidím vrátí se mi to, i když vím co je zač a sebe více se to snažim zazdít." svěsil hlavu blondáček.
"Člověče, vždyť při tvém vzhledu mlžeš mít kohokoliv, na koho jen prstem ukážeš. Tak proč zrovna on," pocuchal mu jeho blonďaté háro. V jeho hlase byl znát i trochu soucitný tón. "Vždyť si měl i přeze všechno něco s Gaarou"
"To sice jo a měl jsem ho vážně rád, ale...ale on si zaslouží něco ví. Já jsem k těmu nebyl schopný citit něco víc. Dohodli jsme se že to bude lepší takhle, že budem jen přátelé,"
"Koukej, hoď se do klidu, ono se to nějak všechno vyřeší. Navíc dnešek bude pro nás legendární. Večer prorazíme a vypadnem odsud, a pak nás čeká jen vysněná budoucnost. A věř mi, že hned přijdeš na jiné myšlenky,"
"Asi máš pravdu Kibo," pousmál se světlovlásek.
"Ne asi, ale určitě," poplacál ho po rameni a rozešli se směrem k jejich bytu. Blonďáčkovi na tvaří hrál jeho typický usměv. Byl zpátky starý dobrý Naruto, ne ten strašpytel. Ten Naruto, co se ničeho něbál a nikdy se nevzdával.

takže pokračování příště...
jestli někdo bude chtít xD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kasumi Uzumaki Kasumi Uzumaki | E-mail | Web | 7. prosince 2013 v 20:17 | Reagovat

jó! další:3

2 Tayusha Tayusha | Web | 25. února 2014 v 22:14 | Reagovat

Mě se to náhodou líbilo, ale to SasuNaru upozornění na začátku, mě skoro odradilo od toho to číst, moc stereotip. :D
Jinak božské. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama