Kulka tvého srdce 7/?

15. července 2013 v 17:57 | Stella |  Kulka tvého srdce
Nejsem si jistá jestli to vůbec někdo čte, ale i tak přídám další část :)
Z vlastní zkušenosti vím že to nikdo nedodržuje, ale pro můj klid 18+
snad se vám bude líbit tak jako mně ;)

7. Miluju tě!

"Cože" vyskočil černovlasý "On je tady a ani se neobtěžoval mi něco říct" byl naštvaný, ale zaroveň cíli jakousi ulévu. Tenhle chlap ho překvapoval čím dál víc. Nejen, že mu ještě nikdo nikdy neřekl co by měl dělat, poté se neoběví a teď si to sem nakračí a neřekne mu ani bůů. Buď je naprosto pitomej, nebo... nemohl přijít na nějaké jiné slovo ktere by ho mohlo vystihnout. Ale byl rozhodnut, pokud se mu povedlo Itachi k něčemu dokopat, udělá to. "Ať sem příjde."
"To jako hned?"
"Asi za měsíc, jasně že hned" kdo to babu přijmul, to snad není ani možné aby někdo byl tak pitomý.
Hladil ho ve vlasech, které nebyly svazany v jeho obvyklém culíku, a ještě z nich sem tam spadla nějaká kapička vody. To stvoření, jeho andílek,kterého vychoval ďábel, se k němu tisklo. Vůbec mu nevadilo že jediná věc kterou měl na sobě byl ručník ještě ze sprchy. Jejich společnou cvilku však vyrušil nepříjemný zvuk, klepaní na dveře. Mladší se chtěl odtáhnout, nedovolily mu to paže strašího, které ho odmítalý pustít. "Bojíš se reakce."
"Ne, j-já jen," zadržel ho pohled stříbrovlaska, a tiché utvrzení, že jemu to nevadí. "Dále" pronesl nakonec. Do pokoje vešla mladší žena, která při pohledu na ty dva zčervenala."J-já, on, vola vás Fagaku-sama." koukla po nich.
"Oba?" pronesli jedno hlasně.
"Ne jen vás Akiro-san," pronesala a spěšně odešla.
"Budu muset za ním zajít, počkaš tu na mně nebo se sejdem zase v těkocvičně" kouknul na černovláska.
"Ty chceš dnes ještě trénovat, mně se ani nechce." postavil se aby uvolnil šedovláskovi cestu. Kakashi se postavil a vtiskl mu menší pusu a odešel. 'Co po mně může chtít.' zaklepal na dveře a po vyzvání vešel."Dobrý, prý jste se po mně scháněl"
"Dobrý, ano scháněl poseďte se," poknul rukou směrem k židli. "Tak jak pokračujete, s tréningem" den nepřitomnosti přešel.
"Itachi, on- má v sobě jistý potenciál a řekl bych že už i zbraň by do ruky vzal bez zbytečných cavyků kolem a.."
"Chcete mi říct že on, že Itachi střílel." vykulil na něj Fugaku oči.
"Ano? proč vás to tak udivuje" Povýtahl obočí.
"Ještě žádnemu člověku se nepodařilo dostat se ním až k tohlé časti."
"Asi na to šli špatným způsobem," pousmál se potutělně.
"Asi ano, myslím že jsem tě hodně podcenil a proto mám pro tebe jistou nabídku, kterou bych s tebou chtěl probrat, ale tady ne. Co takhle zajít si večer na skleničku?" vyložil karty na stůl.
"Já myslel jsem že bych no, měl jsem v plánu něco jiného, ale..." černovlasý se rozesmál se, na čež si vysloužil nechápavý pohled druhého.
"Akiro pokud jde jen o tohle tak nevadí, Itachiho můžeš vzít sebou, jednou mě zastoupí a tohle se časem bude týkat i jeho. Už přišel jeho čas."
"Tak tedy dobře." souhlasil po delším mlčení šedovlasý.
"Výborně ještě ti dám vědět, v kolik a kde? A teď běž ten kluk se tu málem zhroutil když si tu nebyl," vyprovodil ho z usměvem z kanceláře. Šedovlasému vrtalo hlavou, co by mohlo být tak důležité že to sním nechtěl probrat tady a rozešel se k pokoji černovlasého.

Došel až za černovláskem.Ten poslušně, už oblečený seděl na posteli a čekal na něj, s knížkou v ruce a vlasky mu spadaly podém tváře.Vypadal nádherně.Jako černý anděl.Padlý anděl,kterému ale zůstala andělská duše. Chvíly ho pozoroval ode dveří, než na svou přítomnost upozornil lehkým odkašláním.Zavřel dveře a šel za černovláskem, který odložil knížku a usmál se na něj. "Tak co?"
"Jen mi chtěl něco říct."
"A?"
"Chce jít večer na skleničku, a.. prý by jsi měl jít s námi." Pousmál se šedovlásek. Černovlásek na něj hleděl ze začátku překvapeně,pak mírně nechápavě. Když jej šedovlásek pohladil ve vlasech a namotal si pramínek na prst, mírně zčervenal a pousmál se. "Půjdeš,viď?"
"Jak bych mohl říct ne.I ..i když tam bude můj otec."
"Stejně by mě zajímalo co po tobě chce."
"Mě taky." Ležely spolu na postely, černovlásek se k šedovlásému zachumlal a položil si dlaň na jeho hrudník a občas spokojeně zavrněl jako koťátko.Šedovlasý jej vískal ve vlasech a .. zvláštním způsobem se konečně cítil , naplněný. Necítil se sám, jako do teď. I přesto, že sám nebyl, se vždy tak cítil. Nikdy mu nikdo nedokázal nahradit stracené blízké.Až na tohohle černého anděla. Až na něj..
"Itachi?"Otázal se po chvíly ticha šedovlasí když neslyšel nic jiného než pravidelný dech a ani černovláskova ruka už ho nehlasila po hrudi,v krátkých a pomalým pochybech. Černovlasí mu v náručí usnul. Muž se pousmál a vtiskl mu jemný a letmý polibek do vlasů.
"A..aki."Vzlikl náhle černovlásek a na triko šedovlasého dopadlo několik kapek. "Itachi?"Pronesl nechápavě muž a posadil se, chlapec spal, ale tekly mu slzy a křečovitě ze spaní trhal hrudníkme z potlačovaných vzliků, položil ho a naklonil se nad něj. "Itachi vztávej.."Náhle se černovlásek zamračil a ohnal se rukou, ještě že starší z nich stihl tak rychle zareágovat,jinak už by měl asi monokla.Černovlásek sebou trhl a letěl z postele,druhý jej nestihl zachytit. "Au.."Špitl černovlásek na podlaze a vyhrabal se do sedu na postel. "Už zas ten sen.."Špitl si pro sebe , že jej i šedovlasí máelm přeslechl. "Že by zapoměl že jsme tady?"Pomyslel si šedovlásek a položil mu ruku na rameno, druhý zaječel a vyletěl z postele,když si však všiml kdo to je,uklidnil se. "Uff... Co tu děláš? P..počkat,jo aha..promiň."Kotal a rudl. Doufal že jej neslyšel si sám pro sebe mumlat. "Máš špatné sny často?" Zajímal se šedovlásek.
"Od té doby co ti ten chlap řekl Kakashi.."Proletělo černovláskovi hlavou,ale neřekl ani slovo.
"Tak?"Dožadoval se šedovlasí.
"Ani..ne.. "
"Aha."Pronesl stroze. "Nechceš si lehnout zpátky?"
"Hai, a lehneš si ke mě?"Lehl si zpět.

Šedovlasý protočil oči, ale ochotně si k němu zalezl. Jeho přítomnost ho uklidnovala. Přitáhl si ho do obětí. Černovlasý z lehka přejíždel po jeho hrudi.
"Aki, dal bys mi pusu," Zvedl pohled ke staršímu.
"A co za to," Ušklíbl se, stáhl si masku a jal se prozkoumávat ústa druhého. Jemně výzyval mladšího ke spoluprácí, který se nenechal dlouho pobízet.Rukou vjel do stříbrných vlasů. Jediný moment kdy se ti dva odtrhli bylo jen pár sekund kdy se potřebovali nabrat trochu vzduchu. Ruka šedovlaséhho si to pomalu šinula pod triko mladšího. "A-aki," snažil se něco namítnout.
"Neboj neudělám nic co bys nechtěl," mladší si vychutnával jeho dotyky. A ani on nezůstal pozadu, Automatiky přesunul jednu svou ruku na záda druhého. Užívali si té blízkosti. Toho okamžiku. Kakashi promnul jednu z bradavek, což Itachi okomentoval slastným vzdychem který utlumily usta staršího. Jeho usta se pomlu přesunuly na krk mladšího. Až se dostal k uchu, po kterém lehce přejel jazykem, až se Itachi zachvěl. 'citlivé místečko nelezeno' pousmál se sám pro sebe a vrítil se uždibovat mu krk. Pomalu mu stáhl tričko a jal se prozkoumávat novou odhalenou kůži. Pomalu obkroužil jednu bradavku a vsál ji. Černovlasý ho pobízel sladkými vzdechy. Ruce pomalu přesouval níž, aby mladšího nevyplašil. To co prováděl z jednou zopakoval i s druhou bradavkou. mezitím pomalu rukama rozepínal pásek, když ho zastavily ruce mladšího. "Hele to ne-není fér, já bych měl být sko-skoro nahý a ty pořád oblečený,"Snažil se mluvit souvisle což me Kakashi zrovna neusnaďňoval. pomalu rozepínal konflíčka jeho košile, která nasledně letěla neznámo kam. Stříbrovlasý se vrátil k jeho ustům, "Přece by ses nevztekl kvůli tomu."
"Kdo se tady.." byl umlčen ustý strašího. Ten se vrátil k jeho hrudi, a ruce také vrátil k jejich předchozí činnosti.

Hladil ho po každém malinkém kousku nově odhalené kůže, jemně přejížděl prsty po pokožce,která se pod jeho dotyky rozpalovala.Zulíbal mu celou hruď a vrátil se k oušku a polaskal jeho lalůček a jemně jej kousnul,na češ se mu omluvil jazykem na šíjí, který dělal pravidelné, laškovné pohyby po jeho tepně. Políbil ho na klíční kost a objel její konturu jazykem, sjel znovu k bradavkám a jedné z nich věnoval letmý polibek, pokračoval na bříško a zasypal jej motýlími polibky, až se černovlásek rozechvěl, jeho prsty se chvěly,né však nervozitou.
Slastně vzdychal a dokazoval tak staršímu jak se mu jeho péče líbí, náhle mu byly stáhnuty kalhoty které se jen s cinknutím kovového na pásku o zem svezly z postele.Šedovlasí jej pohladil po stehnech,jem letmo ,jako když motýly tančí na květinách, mlaší nedočkavě kňoukl.
"Jsi sladký." Pousmál se starší z nich a políbil jej něžně na rty, jazykem polaskal jeho rty a zatlačil an zoubky s prosbou ,že chce dovnitř.
Bylo mu to dovoleno a naproti mu vyšel neposedný jazýček druhého.Propletly se v polibku a nekonečném boji o nadvládu.Dlaněmi mu hladil bříško a zkoumal bříšky prstů každý záhyb lehce vypracovaných svalů.
Černovlasý se nakonec také osmělil a položil dlaně staršímu na hrudník a pohladil jej až k bříšku.Ruce se mu třásly,a starší to cítil, chytil jeho dlaně do svých a políbil ho na hřbet ruky. "Nemusíš se bát." šeptl a věnoval mladšímu sladký polibek na rty.
Ten vzdychnul, jak jej okouzlilo tohle gesto. Usmáli se na sebe a znovu propojily své jazyky a rty v polibku. Ruce staršího se vydaly znovu zkoumat tělo pod ním, hladily ho po bocích a po stehnech, zajely i k zadečku.Ovšem starší měl jisté pochybnosti.
Nevěděl jestli smí jít dál nebo ne.Černovlasí sice vypadal že by moc rád šel až na úpný vrchol,ale.. Je to správné? Už tak ví že ho nakonec bude muset tolik zranit na duši, takže to jen zhoršuje, .. "Itachi."Zašeptal a zvedl k němu oči, oči vladšího byly přivřené a zaostřené touhou,přímo volaly po starším aby pokračoval.Chvíly na sebe hleděly, ...mladší si zřejmě neuvědomujíc jak to staršího trápí ,se mu sám vybídl a pohnul se pánví proti němu.

Mladší se osmělil, vypustil své ruce na pouť přes hruď až se nějakými nepopsatelnými obrazci dostal na jeho záda a po nějaké době se vratil zpět na hruď kde nějakou dobu setrval, a bříšky prstů zkoumal každíčký zahyb jeho těla. Lehce promnul mezi prsty jeho bradavku. Když šedovlasému unikl tichý sten, potěšen se vydal i na druhou bradavku, zatímco druho rukou se snažil staršímu rozpnout pásek, aby jej mohl zbavit těch kalhot. Už stačilo jen rozepnout knoflík a zip a kalhoty se přidaly k ostatním věcem. Rukou mu lehce přejel přes látku po rozkroku. Stříbrovlasý zalapal po dechu, tohle od roztomilého a stydlivého Itachiho nečekal. Zdá se, že až takové nevinátko nebude. Pomalu sjel rukama níž, až se dostal k lemu jeho prádla. tam se chvíli zdržel, pořád si nebyl jistý zda nedělá chybu.
"Aki, proč si zastavil, já myslel, že.." nadzvedl se na loktech Itachi.
"Jsi si tím jistý tím, pak už to nepůjde vrátit," Promluvil k němu zcela vážně.
"Aki, já tě miluju, rozumíš," Vzal jeho obličej do dlaní. "M-I-L-U-J-U, byl bych ochotný za tebe položit i život" tohle straší nečekal. Poslouchalo se to hodně těžko když vědel co potom bude, ale rozhodl se.
"Já tebe taky," sklonil se k jeho ustům a dlouze ho políbil. Jeho ruce se náhle ocitly pod trenkami a štíhlymí prsty obemknul jeho přirození a pohladil ho po celé delce. Itachi dokázal jen sténat. Kakashi mu trenky stáhnul a pustil je na zem. Jazykem se vydal cestičkou přes klíční kost k bradakam kolem pupku, až se dostal do nižších partií, které se značně hlásily o pozornost.. Nejdřív ho jemně olízl, a poté ho vzal do pusy. Tohle už na mladšího bylo moc, Usta si přikryl rukou aby ho nebylo tolik slyšet, přece jen v domě nebyli sami. a stříbrovlasý ho dostaval do hodně velkých výšin slasti. Pomalými a tahlými pohyby jezdil svými usty nahoru a dolu, nikam nespěchal chtěl aby si to Itachi užil nejlíp jak mohl. Měl radost z toho že se černovlasý pod nim svíjel a občas pánvi pohnul proti němu. ""Aki já už to..." Prohnul se černovlásý v zádech a vystříkl svou tekutinu do ust stršího, který to splknul. "Já promiň mi to, nechtěl jsem.." utišil ho prst, který mu naznačil že má ticho.
"To není nic za co by ses měl omluvout," Pousmál se straší a políbil mladšího.

"A-ale.." Položil mu prst na ústa.
"Ššššt."Políbil ho a vnikl mu do úst jazykem, pohladil ho po bříšku a sjel jazykem na krk a laskal jej, jemně kousal a na jednom místečku vsál a označil si ho rudým znaménkem. Itachi vzdychnul a vjel rukama staršímu do vlasů, jeho vlasy byly jako hedvábí, heboučké a lesklé. "A-aki.."Vzdychl Itachi když dlaň staršího přejela jemně po jeho chloubě od kořene až po špičku kterou protřela mezi prsty. Staršího tolik trápilo že nemůže slišet své pravé jméno z jeho úst.Ale nic neřekl, jen se usmál a spojil jejich rty. Mladší se osmělil a pohladil jej po zádech až k zadečku a na bříšku, a mírně zčervenal při zjistění že jeho společník je taktéž vzrušený. Dlaně šedovláska sjely na stehna a pohladili je, zajely k zadečku a rty se přemístili na hruď a začaly se věnovat jeho bradavkám, které vzal mezi rty a dráždil jazykem i za ně něžně tahal, černovlásek se mu svíjel pod rukama a vzdychal. Měl jej pevně ve své moci. Jeho prst zastlačil na vstup mladšího a aby odvedl jeho pozornost protřel v dlani jeho chloubu.První článek prstu zmizel v mladším, a za chvíly i celý prst.Černovlasí mu zasténal do ouška a jemně se pohl proti jeho prstu.To od něj světlovlásek nečekal.Usmál se a vtiskl mu milující a vášniví polibek na rty.
"Aki!" Zakňučel černovlásek když v něm zmizel i druhý světlovláskův prst. Světlovlásek se rozhodl ho dále netrápit a začal prsty jemně pohybovat, černovlásek dravě zasténal a už se stehy nesnažil ani tlumit, tak to musel udělat starší z nich, a políbil ho, utlumil tak je oba, jelikož černovláskova ruka se mu vkradla pod trenky a jeho rty už nezadržely projev slasti. Když už si byl jistý že už je mladší připravený,a také už se nemohl dále držet,vyndal z něj prsty a roztáhl mu nohy, dál ho líbal a tišil,snažil se ho uklidnit,jelikož černovlasí nad předtuchou co příjde se mírně chvěl. "Je to poprvé?"Zajímal se světlovlásek a políbil ho na citlivé místečno na oušku. "S..klukem."Šeptl roztřeseně černovlasý a chytil se ho pevně kolem krku. "Nebude to bolet, slibuju."Políbil ho letmo na rty a začal do něj vnikat, rukou třel mladíkovu chloubu ,aby odklonil jeho pozornost od bolesti k slasti, jaké bylo překvapení když proti němu černovlasí sám přirazil a vyrazil ze sebe dravý vzdech. "Ách...." Protlo táhle ticho místnosti, vyslovenou z obou úst, obou mužů na postely. Starší chvíly setrval než si černovlásek zvykne a začala se opatrně pohybovat, Itachi se svíjel slastí a vzdychal,sténal jelikož slast se v něm hromadící už nemohl udržet za semknutými rty.

Pokojem se nesly vzdechy obou mužů. Nesnažili se je nijak tlumit, věděli že by se jim to moc nepovedlo. Dva těla v dokonalém propojení. Starší, ač už vystřídal několik partnerů, se nikdy necítil tak užasně jako teď. Cítil, že ten černovlasý mladík, je jeho polovina, jeho životní láska. Mladší z nich byl na tom hodně podobně, stříbrovlásek ho přívaděl k šílenství a nehodlal se ho jen tak vzdát. Cítil se plný jako kdyby mu někdo zalepil prázdné místo. Vycházel vstříc přírazům stříbrovláska a jeho ruce nenasytně zkoumaly jeho tělo. I ruce druhého zkoumaly tělo druhého. Zpočátku příražel pomalu, jenže vzrušení zapracovalo a přírazy se stvály kratší a prudší. Vychutnával si ten pocit, že se mladší pod ním svíjí, že je jen jeho. Po chvili začínal citím, že jeho vrchol se blíží. Rukou vyhledal černovláskovo přirození a začal ho zpracovat, až se vypracoval ke stejnému tempu jako přírážel. Pokojem se roznesly dva vykříky jmén, oba vyvrcholili současně. Stříbrovlasý chvíli setrval ve stejné poloze, aby se vydýchal. Poté vyklouzl z černovlasého a položil se vedle něj. Přitáhl si ho o sobě a políbl ho do vlasů.
"Neublížil jsem ti nějak." strachoval se.
"Ne, bylo to užasné" políbl ho na ustá.
"Ehm Itachi rád bych se umyl, Ať neskončíme přilepení." poukazal na menší fakt, který zůstal nevyřešen.
"Jo, jasně, koupelna víš kde je." Začervenal se Itachi.
"Já mysel že půjdeš se mnou" posmutněl na oko šedovlasý.
"ehh, já.." šedovlasý se usmál,
"No nic tak já jdu, ale klidně můžeš přijít," Mrkl na něho a odebral se do koupelny. Itachi dlouho bojoval s tím aby se nezvednul a neodešel za ním, přece jen mohly by se tam něco semlít a on by si pak delší dobu nesed. Nebyl zvyklý a už teď citíl že ten menší problém se sezením mít bude. Kakashi se mezítím opřel o kachličky v koupelně a pustil na sebe vodu. Bylo mu ze sebe zle. Lže mu, brzo mu ublíži a teď ještě tohle,'bude si myslet že jsme ho využil, sakra' zaklel si v duchu. Když usoudil že je dostatečně čísty, alespoň no vnějšku. Osušil se a rozešel se zpátky za jeho láskou.
"Jakto že si za mnou nepřišel" Optal se ho.
"Já, promiň," Sklopil pohled mladší a odebral se vysprchovat. Stačila chvilka a už se lísal k šedovláskovi v posteli.
"Ehhm je ti jasné, že ještě dneska jdeme s tvým otcem," připoměl mu dnešní večer.
"Jo ale to je až večer" Zachumlal se k němu do náruče. Za malou chvilinku se oba odporučeli do říše snů, Vzbudil je až telefon mladšho z ních a zpráva otce že se v sedm sejdou dole, aby mohli vyrazit, která došla už dávno jenže oni si ji přečetli až teď když bylo za pět minut sedm.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rpg-naruto-hra rpg-naruto-hra | 18. července 2013 v 22:34 | Reagovat

ahojky máš rád/a anime naruto?chtěl/a bys zapadnout do toho světa?tak poď na tuto stránku http://rpg-naruto-hra.blog.cz/ už se těším :)...promin ze to pisu sem ale nenasla jsem rubriku reklami

2 Machiko Uchiha Machiko Uchiha | Web | 20. července 2013 v 20:28 | Reagovat

promin ze otravuju ale mohla bys prosim jit na chat sem :)http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=287017

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama