Kulka tvého srdce 5/?

18. června 2013 v 19:00 | Stella |  Kulka tvého srdce
Po nějaké době přidávám další díl Kulky
PS.: doufám že se vám bude líbit :DDD


5. Zmizení

"Itachi, "Vešel a našel černovláska jak stojí na rukou a vypadá to že se snaží chodit po rukách, šedovlásek se zpátky přikrčil za dveře. Černovlásek to zjevně neslyšel. "Eh!"Vyhekl černovlásek a svalil se na zem,byl zčervenalý a spocený, posadil se a otřel si čelo a postavil se,vypadalo to že e mu zapotala hlava, najednou ač to šedovlasý nečekal, se mladík postavil do bojové pozice proti zrcadlu a začal si cvičit údery. "Um!"Mladík přistál na rukach,odrazil se zpět na nohy a čupnul se,vystřelil nohu a panák před ním si ho šinul hezky s hlasitým "prásk" k zemi.Černovlásek se usmál a posadil se na zem. Šedovlasí si až teĎ uvědomil,jakčernovláska podceňoval, a když se najednou černovlásek vyhoupl na nohy a hvězdou se dostal o dva kroky dál a otočil se ke dveřím ,skoro se zapoměl nadechnout. "Kdo je tam?!"Pronesl mladík napruženě.Šedovlásek vešel dovnitř a zavřel dveře,mladík stuhnul. "Řekni mi jedno, ..proč přede mnou a svým otcem děláš ,že jsi neschopný."
"Aby mě vydědil."
"Proč?"
"Nechci tohle všechno."
"Proč?"
"Chci mír, nechci zabíjení.."
"A tvé důvody?"
"Proč máš tolik otázek?"
"Víš že je neslušné odpovědět na otázkou,otázkou."
"To tvé teď znělo taky jako otázka."
"Tak proč?"
"Nechci zabíjet, opravdu nechci."Ozvalo se cvaknutí zbraně a najednou černovláskovi díky jeho postřehu přisála zbraň v ruce. "zvedni hlaveň."Ruce mladíka se rozklepaly,pod tímto příkazem. "Ne."
"Proč? ...Namiř ji na mě."
"Ne!!"vyjekl histerycky mladík a zbrň odhodil.Šedovlasý se ohlédl na zbraň a pak zvedl ruku zaťatou lehce v pěst,otevřel ji,dnem dolů a vypadly mu z něj kulky. "Byla prázdná."
Mladík na něj vytřeštil oči, ..ta zbraň ho tak vyděsila že si to ani neuvědomil.Hleděl na něj a pak sklopil pohled. "Lžu."
"Cože?!"Vyjekl mladík. "Říkám že lžu,je nabytá."Odklonil pohled k kulce.
"Nechápu jaký to má účel."
"Zajímalo mě co uděláš."
"A?"
"Nehodíš se na tuhle práci víc než kdokoli jiný,koho znám."
"To není pravda!!nejsem neschopný!!"
"Proč se rozčiluješ,není to,to co jsi vlastě chtěl?"

"To ano," nevím proč před tebou nechci vypadat jako neschopný kluk. "A co po tobě vlastně chtěl otec" zeptal se po chvilí ticha.
"Důvod si držek v ruce." nerad chodil okolo horké kaše.
"řekni že to byla sranda, že neche abych se učil..."
"Střílet, ano přesně tohle chce." jak mám toho kluka naučit střílet zbraně když není schopen ani tu zbraň pořádně držet, povdechl si"Pojď prosím za mnou." Vyzval ho a vedl ho směrem střelnice. "Aki, já prostě zbraň do ruky nevez..."Zastavila ho ruka
"Ani když ti za to něco slíbím" Pousmál se tajemně Kakashi.
"Ne ani kdybys mi snesl modré z nebe."
"Nechval dne před večerem" Zašeptala zmocnil se Itachiho rtů.
"Tak tohle bych si nechal líbít"
"No tak už pojď" zavedl ho na střelnici. "Vždycky se ujisti že máš zbraň zajištěnou, abys předešel pozdějšm nehodám, ano srpvně," komentoval. Náhle však chytil Itahciho roztřesené ruce do svých a společně námířili. "Uklidni se vyčisti si hlavu nic to není, tak to je ono, teď amíř a vystřel" černovlásek zmáčkl soušt,a ozval se vystřel,a další a znovu. Ani nepostřehl že Kakashi od něj odstoupil a střílel sám od sebe dokud mu nedošel zásobník. sklonil zbraň "A prý že to nezvládneš" Uchctl se Kakashi od steny.
"Kdy ty se tam, to jako že jsem..tohle sám" střídavě sledoval Kakashiho a terč na pápíru.
"No není to špatné" ohodnotil jeho práci štříbrovlásý. "Všechny se ti pohybujou něco kolem 5 a 6. na to že zbraň držíš poprvé slušný výkon"
"Arigatou Aki" sklopil pohled k zemi.
"Ale no tak" přistoupil k němu a zvedl mu bradu " Něco sem ti přece slíbl ne," Stáhl si masku a políbl Itachiho. Ten mu automatickyobtočil ruce kolem krku. Mírně zatlačil na zbuy černovlasech, který jeho požadavku vyhověl, jejich jazyky se proplétaly, až se museli pro nedostatek vzduchu od sebe odtrhnout. Černovlasý v touze zahlídnout obličej šedovlasého zvedl pohled, jediné co však viděl byla zase ta jeho maska. "Proč?"
"Co proč"
"Proč ta maska, Proč nechceš abych tě viděl."
"Všechno na všechno přijde ten správny čas. Tak pojď musíš se zlepšit,"
"Když já nechci,"
"to ti za o mám zase něco slíbit."
"To není špatný nápad" usmál se potutelně mladší.
"To je ale dost nevýhodné,"
"No dovol jenom dělám co chceš."Nafoukl černovlásek rozkošně tvářičky. "Ale prosím tě, střílej."Usmál se šedovlásek a pokýnul na terč.
"Aki?"
"Co zas?"
"Nechceš mi to ještě trošku ukázat?"Letmo zčervenal.
Šedovlásek si povzdychl a šel za ním ,stoupl si za něj a obejmul svými dlaněmi jeho a pomohl mu zamířit,pootevřel oko,přez které se táhla jizva a které bylo téměř věčně zavřené a zavřel to druhé, vystřelili společně z jedné zbraně, opět oči vyměnil a pohlédl na něj černým pohledem. "Tak?" ..mladík hleděl na terč,pak k němu došel a koukal na něj. "neuvěřitelné.. přímo doprostřeď." šedovlásek se pousmál a roztočil si pistol na prstě za spoušť a nakonec ji zajištěnou schoval do pouzdra vedle ledviny.
"Nemáš hlad?"
"Vlastně jo,pozveš mě někam?"
"Možná.."
"Akíííí!"
"tak pojď!"Zasmál se a nechal černovláska se na něj pověsit.
Dorazili do restaurace,najedly se a sedly si vedle sebe ,šedovlásek si přes černovlásého přehodil ruku a usmál se na něj,když jim odnesly prázdné talíře políbil ho na tvář. "Asi bychom se měly vrátit co?"
"Mě se tam nechce"Šeptl mladík.
"No popravdě mě taky ne, možná je to tím ,že je to pro tebe- Gaii?!"Vyjekl náhle šedovlásek když se z boxu před nimi přez krat naklonil černovlásek s debilním úsměvem. "Vypadni!"Zavrčel na něj a sundal z Itachiho ruku,ten nechápavě čuměl,náhle byl šedovlásek vyvlečen před restauraci. "Aki?" ..šeptl necháapvě Itachi. "proč mi nebereš telefon,Kakashi-san?"Nechápal Gai. "Ježíš zmlkni!"Zacpal mu pousu. "pro tebe Akira!Jasný!"Zavrčel na něj.
"Proč tě oslovil Kakashi?" černovlásek byl mimo všechno se to seběhlo tak rychle, Njedřív ho Aki výtahne ve spěchu z reastourace a teď ho ten chlap osloví Kakashi. "Aki, co se to děje.?"zeptal se nechápavě.
"Ty se teď sebereš a pomažeš někam z mého dosahu jasný, a neopovažuj se mně vyhledat dřív než tě kontaktuju, je to jásný" Zavrčí Gaiovi do tváře.
"Hai." vypískne Gai a když ho kakashi pustí uteče. "Srab" pomyslí si Kakashi. "Itachi prosím tě, uklidni se" snaží se rozhozeneho černvláska uklidnit, chytl ho za ruku a hodlal se ho odvést někam mín na oči. "Ne, ne dokud mi to nevysvětlíš" Vytrhl se mu černovlasý.
"Prosím, pojďme do parku" Kývnul Kakashi směrem přes silnici. "Tam ti to vysvětlím ano?" mladík na něj dlouho mlčky hleděl, až nakonec svolil, nabízenou ruko ale nachal být. Náhla situace se mu vůbec nelíbila. Kakashi si najednou sedl na lavičku. "Itachi" oslovil ho. Černovlasý ho snad takový tón neslyšel použít,"Hm" odvětil.
"Pojď si porsím sednout ke mně" černovlasý na chvíli zavahal opravdu chtěl jít k němu, " Co si to namlouvám chci jít k němu," povzdechl si v duchu a přisednul si k němu.
"Já nevím co bych ti k tomu řek." začall nejistě.
"Stačí mi řict kdo to byl, a proč tě oslovil Kakashi,"
"Byl to bývalý kolega, a Kakashi no byla to přezdnívka, často sem ho prý strašil." pronesl jakoby nic, ale v dochu se jen modlil, aby mu o spolk. Mladší z nich si odfrkl
"hmm, já už půjdu domů." Zvedl se z lavičky.
"Můžu tě doprovodit?."
"Chci být na chvíli sám" odešl, ani se něj nekoukl. Kdyby jo prohrál by to, chtěl aby s ním šel, ale musel si to promyslet, ta historka co mu řekl se mu zdála absurdní ale, proč by mu Aki lhal.
"Já toho debila snad zabiju." stříbrovlasý doslova pěnil, byl tak blízko a ten šílenec mu to hodně zkomplikoval. Doufal jen že Itachi bude mít tu svouji naivní chvili a nečne o něm pochybovat značně by mu to zkomlikovalo práci. Rozešel se pryč z parku.
Oba nemohly usnout,oba přemýšlely nad svejnou věcí. Co bude zítra a co ten druhý udělá. Nakonec černovlásek usnul,ale šedovlásek spát nemohl, nakonec se šel projít. Bylo okolo půlnoci,né zrovna bezpečné.Ale.. On to tu znal,navíc měl zbraň ai výcvik,nemusel se bát- Najednou ho něco uhodilo do týlu a jeho svět se zamotal... ztmavěl a jeho tělo se zřítilo k zemi v ztrátě vědomí.
Černovlasí čekal v tréningové hale,nikde nikdo.. ale okolo oběda už začal trochu panikařit "Co když se naštval?Co..co když už nepříjde..."Zašepital si pro sebe vyděšeně achodil tam a zpět skoro 20minut ,než doletěl za otcem a všechno mu řekl,tedy,vynechal to o tom muži v restauraci a přezdívku,a ..a to líbaní mezi tím. Jeho otec tím byl značně překvapen,jak taky ne..
"Takže říkáš že se prostě neozval."
"Hai."
"A mobil na něj máš?"
"n..ne.."Je jeho přítel a nemá jeho telefoní číslo? ..páni,on je tak skvělý. No on má co říkat.
"Ani nevíš kde bydlí? Jste spolu skoro týden."Při slově 'spolu' se Itachi povzdychl.Měl strach že už dlouho nebudou.
"Přestaň se stresovat a bež dělat něco při čem se uklidníš, a pokud něco zjistim tak ti dám vědět ano?" Itachi jen přikývl a odbral se do pokoje. Byl tak zahloubaný do myšlenek že si ani nevšiml že vrazil do vlastní matky. Svalil se na postel, co by měl dělat, chtěl si číst knížku, ale nemohl se sousředit, jeho myšlenky se vžd stočili k Akimu. Jeho matka ho zpovzdálí sledovala, až to nevrdžela a šla ho obejmout. "Copak tě trápí Ita-chán?"
"Mami prosím tě, kolikrát ti mám říkát abys mi takhle neříkala, už nejsem malej." protočil oči nad oslovením.
"Ale pro mně vždycky budeš ten maličký Itachi, no tak svěř se mamince copak trapí tuhle roztomilou hlavičku." Podrbala ho ve vlasech. Itachiho hlava skončila na matčiných nohách "Bojím se, že už ho neuvídím a to jsem ho měl tak rád možná i...¨popotáhl.
"Možná i co?"
"Nech to plavat mami." Nechal se od ní výskat ve vlasech vždycky ho to uklidnilo až nakonec usnul.
Mezitím Fugaku zavolal svou sekretářku,"Zavlejte mu na mobil, zjistěte mi jeho adresu, cokoliv...jo a zkuste najít i něco o chlápkovi jménem Kakashi pochybuju že to byla přzdnívka." Rozkazal
"Ale pane."
"Žadné ale a šupem." praštil pěstí do stulo až sekretařka couvla, otočila se na podpatku a odešla dělat co ji šéf řekl. "To jsou dneska lidi, vlastnímu šéfovi to bude odmlouvat," Zamumlal si Fugaku pod vousem
Kakashi se pomalu probral.byl v místnosti, tmavé místnosti bez oken a s mohutnými dveřmi. Zbraň u sebe nenašel. Zaklel pro si pro sebe. Byl v pasti, a neměl ani potochy co by od něho mohl někdo chtít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama