Kulka tvého srdce 4/?

1. června 2013 v 1:33 | Stella |  Kulka tvého srdce
dlouho jsem sem nic nedala a že je dneska ten můj den tak vám sem hodím další díl Kulky ;)))
snad se bude líbít :D
PS.: budu ráda za každý koment ;DDD

4. O nás, o nás??

K ránu ale byla postel obletována psy.Všemi co s nim bydlely v domě. Ale nejvíce ho vyděsilo když mu po hrudníku někdo dělal cestičky ťapkama, prudce se posadil a pejsek vykvíkl ,zakňučel a svezl se po hrudníku se začatými drápky,a rozpáral majitely tričko a usadil se vyděšeně v klíně. "Ale to snad.. "Povzdychl si šedovlásek při pohledu na svou již obsazenou postel a roztržené triko. "Vždycky když vám něco povolím hned toho využijete!"Ukázal prstem na pejska v jeho klíně ,který šťastně štěkl a olízl mu prst. Muži přeběhla po spánku kapička. "Tohle na mě neplatí!" ...Když se mu povedlo psy odsunout alespoň tak aby mohl vylést,zalezl do koupelny a převlékl se, po zjištění že si 'někdo' vzal do parády jeho košili,měl pocit že toho zlobucha zabije, ovšem kdo by ublížil tak roztomilému štěněti. Oblíkl si tedy něco jiného a doplnil to alespoň volně uvázanou kravatou. Povzdychl si a zašel se najíst,při zjištění že tam není nic nač má chuť,lednici zavřel a nalil si sklenici vody. Při odchodu ještě nastavil budík na devet hodin ráno a aby zvonil nejméně 5minut,to by těm pejsanům mělo dát co proto, ovšem.. no to je zas jiný příběh.
Došel do Uchiha sídla dříve,než kdykoli předtím. Černovlásek už na něj čekal. "Ohayo Itachi."Usmál se na něj lehce muž. Mladík mu zamával a zazubil se. "Ohayo Aki!" Docupkal k němu a usmál se. Chvíly tak stály, ani jeden nevěděl..co teď. "Ještě jednou díky za včerejšek."Osmělil se najednou černovlásek.
"Um, já taky."Usmál se šedovlásek. "A..a políbíš..mě teď?"Špitl černovlásek ,najednou byl chycen za rameno a byla mu zvednuta brada. "hai."Políbil ho.

"Arigatou" šeptl když se od sebe odlepil. Kakashi nevěděl, za co mu děkuje, ale nehodlal to teď řešit. "nešli bychom si zatrénovat"
"Hele neříkal si že násili neuznáváš" uchechtl se šedovlásek. "To sice jo, ale přece se musím umět bránit ne"
" no tak pojď" chytnul černovláska kolem pasu a vydali se směrem tělocvična.
Po pár hodinách, kdy trenoval nejen Itachi ale i Kakashi:
"Jak to-to děláš." Kulil své černá kukadla černovlásek. "Tohle" ukázal šedovlasek na činku kterou předchvíli zvedl "Tohle je ještě nic"
"Aki máš rád pizzu."
"Proč se ptáš"
"No že je čas na oběd a mně už celkem vyhladlo a tak jsem přemýšlel.." jeho proslov zakončil šedovláskův prst na puse
"Moc mluvíš" pousmál se vlepil mu malou pusu . "takže to mám brát jako souhlas?"
Kakashimu přejela kapička po spánku, ten kluk je tak inteligentní až je místy blbý. "JO"
"Tak já ji jdu obědnat, jakou chceš?"
"Nechám se překvapit" mrknul na něj. Černovlásek odběhnul do svého pokoje Obědnal dvě pizzy. mobil si vzal raději sebou kdyby ho někdo scháněl a vrácel se zpátky. Cestou srazil pár zaměstnanců, kterým se vy spěchu omluvil a doběhl zpátky. "Takže všechno zařízeno, za chvili by tady měli být" Viděl stříblovláska sedět opřeneho o zeď. Zahlídl jeho ruku která poklepala na místo vedle sebe. Černovlásek k němu přisedl a opřel si hlavu o jeho rameno. Nebylo třeba slov. vystačili si i bez nich. No a za půl hoďky se ládovali pizzou. Itachi svou oblíbenou s kuřecím masem a Kakashi se zakous do pizzy která měla 4 druhy sýru. Itachiho však začal tížit čas bylo něco po 3 když dojedli a on musel ještě hodně věcí zařídit. "Aki, já omlouvám se ale už budu muset jít" Sklopil pohled k zemi. "Nesmutni, dyť není všem dnům konec, nevíc ještě je hodně věcí, které bych tě měl naučit." Pousmál se šedovlásek. Ten kluk se zdál být tak naivní, ale přesto nebyl až tak blbý.Itachi se nahnul pro další polibek. "Tak zítra," mávnul mu a byl pryč.
Došel k recepci "zavolejte obvyklé lidi co přebírají zakazky" řekl té dámě za pultem a šel se trochu zkulturnit. Když došel do garaží, sjel pohledem všechny přítomné. Pár si jich pamatoval z minule a zbytek, no to je teď jedno. "Dodávka dojede kolem sedmé, Všichni vědí co maí dělat," Nebyl na tomhle místě rád, ale musel tu být, doufal v ně, že vědí co mají dělat. jeho první dodávka kterou přebíral nedopadla nejlíp, tak doufal že ta druhá už dopadne podle představ.

Všechno se seběhlo rychle, peníze z ruky do ruky, spousta beden.. a ani nechtěl vědět co všechno tam je za zbraně. Všechno to přepravili a předaly svou půlku dohody.Když už jejich zákazníci a zároveň 'zásobovači' odjely,černovlásek si povzdychl.Jeho muži všechno nanosili dovnitř a převěřili,potom to uškladnily,jen jeden malý balíček držel černovlásek v rukou. Zazvonil mu telefon ,zvedl ho. "Ano?"
"Otec tě schání."Ozval se do sluchátka drzý a trochu oprsklý tón nějákého děcka.
"Řekni mu že hned příjdu,Sasuke" Odvětil a položil mu to, pohlédl na bednu a vydal se dovnitř, donesl ji sž do jejich domu a položil ji otci do kanceláře,nechtěl se o tom dále bavit. Zalezl k sobě a bez večeře šel spát. Jeho matka si o něj ale dělala starosti a šla se na něj podívat. "Mohu dovnitř?" Otázala se zpoza dveří. Mladík jí neodpovídal, spal. Žena si povzdychla a nakoukla dovnitř,usmála se a zašla ho přikrát,políbila na čelo a všimla si na triku šedivého vlasy, vzala ho do ruky a podívala se na něj, pak jej vyhodila do koše a tiše odešla, "Děje se něco?"Zeptal se jí Faguka. Žena se na něj zářivě usmála "Kdepak."

Kakashi ležel v posteli s rukama pod hlavou a koukal do stropu. Přemýšlel, jak často teď přemýšlel. Černovlasý se mu odmítl dostat z hlavy a do toho ještě všechny povinosti. Bude muset něco zjistit. Lehl si na bok a zachvílí usnul. Ráno se probral dříve. Umyl se oblékl a rozjel k Uchiha sídlu. Přešel prázdnymi chodbami až ke dvařím šefá, neklepal na ně, nehodlal vstoupit chtěl si jen poslechnout část rozhovoru, který byl za dveřmi veden. "Já myslel že mám přebírat jen zbraně, tohle nebylo v plánu." rozčiloval se jeden hlas, jemu až důvěrně známy."Tak zaprvé: jak to se mnou mluvíš, uvědom si kdo jsem a za druhé co v těch bálíčcích je tě nemusí zajímat ty je máš pouze přebrat a zkontroval zda je všechno v pořádky." odpověděl mu klidný hlas staršího může."Ale.." zkoušel námítat první." žádné ale.. za pár dní přebíraš další, tak mně nezkalm jinak víš co tě čeká." přerušil ho Fugaku. "Hai" Šedovlásy stihl ještě zmizet v prvních dveřich, které byly otevřený, aby nebyl spatřen. Když si byl jistý, ozešel se za Itachim do tělocvčny kde se měli jako vždy sejít. Itachi vypadal jako by se každou chvili měl zhrouiti "toho tolik ta hadka s otcem vzala. "ohayo, co tak zkroušeně." pronesl jeho směrem Černovlásek vedl k němu zvedl svůj pohled " Ale nic."

"Mě to můžeš říct, pokud tě něco trápí. Jde o školu? Nebo tak něco?"Pokusil se hrát že o ničem neví a skvěle se mu to dařilo,přisedl si k němu a černovlásek se k němu hned přisunul a opřel si o jeho rameno hlavu a zavrněl. "Neřeš to,není to .. no.. "Dostal se do špatné situace,nemá jak mu vysvětlit že mu to nemůže říct.
"Chápu,když o tom nechceš mluvit,tak nemluv."Usmál se na něj,ale v duchu nadával že ten černovlásek skutečně ví kdy se zarazit aby se neprokecl. "Díky."Usmál se i černovlásek a chytil ho za ruku, šedovláseka to trochu vyvedlo z míry,ale nedal to znat.Černovlásek s ním probletl prsty a jemně se o něj jimi otíral. "Nevadí ti to,že ne?" Co mohl říct? Nevadilo,navíc mu to nemohlo vadit.. ale hlavně,Mu to skutečně ani trochu nevadilo,právě naopak. Jeho stisk opětoval a políbil ho letmo do vlasů. "Myslíš,že..že by..to naši nepřijaly?"Začal najednou černovlásek po chvíly ticha. "Co nevzaly?"
"Nás."
"Nás?"
"N..no..nás."
"Jak to myslíš?"
"Ta..tak jak to říkám."
"A to je?"
"Zapomeň na to."
"Ne,řekni to."
"Myslíš že by nás přijaly.. ? J..jako pár?"Zašpital černovlásek a silněji stiskl staršímu ruku.
"To nevím,a popravdě? Je mi to jedno."Nebylo mu to jedno,nechtěl aby to jeho otec věděl.Hlavně to jeho otec NESMĚL vědět.Jinak by to pomalu prasklo,až by to neudržel a spadlo by mu to na hlavu.
"Ty jim to nechceš říct?"A sakra..
"To jsem ne- "
"Takže nehceš."Povzdychl si černovlásek.
"Itachi.. "
"Co je Aki?"Muž se pod opět zkráceninou přiděleného jmína trochu otřepal,připadal si jak pejsek nebo kočka.
"Podívej se na mě."
"Proč?"
"prostě to udělej."Mladík se na něj otočil, můž se na něj smál a políbil ho na čelo a potom na spánek. "Netrap se,"
"Tobě se to řekne.. "
"O co ti jde?O to že jim to nechic říct? je ti sotva 18 Itachi."
"No a?"
"No a?!"
"Tak promiň promiň..."
"Necháme toho,ano?" Povzdychl si.
"Hm." Šedovlásek sipovzdychl znovu a zvedl se. "budeme pokračovat v tréningu." Mladík se taky postavil a začaly,během tréningu nic krom Kakashiho občasného komandování a Itachiho skuhrání bylo ticho.jen ke konci dne,kdy už stály před dveřmi a chstaly se obejít, se najednou mladík zvedl na špičkách a chytil staršího silně kolem krku a políbil ho, nezbal na to jestli je někdo vidí nebo ne, vlastně by byl i rád.. narozdíl od druhého. Líbal ho a vyzíval jeho jazyk ke spolupráci, netrvalo dlouho a bylo mu vyhověno. "Promiň. "
"Neomlouvej se,jasný?"
"Dobře,"
"Dobrou."Políbil ho na čelo.
"Dobrou,Aki." Muž se opět mírně oklepal.
"Vadí ti když ti tak říkám?"
"Tak zítra." vylezl ze dveří a odešel.
"Mám pocit že se vyžívá v tom mi nasazovat do hlavy brouky. "Špitl si pro sebe černovlásek

"Zítra mi to ale řekne ať už chtít bude nebo ne" Otočil se odcupkal do svého pokoje chtěl se projednou pořádně vyspat. Šedovlasý dojel domů "budu to zněj muset nějak dostat, ale jak, je dost chytrý na to aby se neprořek,tak..." o nohu se mu otřel o nohu "Copak chceš, asi máš hlad co" Přešel k ledničce odkud vyštrachal jídlo pro psy a dal jim ho do misky. Provedl svůj každo věčerní ritual a šel si sednout před televizi. Dávali Krinálku: Miami. "Hmm, nelogické, takhle by abslolutně postupovat neměli." zkonstatoval postup vyšetřovatelů v televizi a vypnul ji. Nemohl se na to dívat. Zamířil to přímou cestou do lonice. Opět další ráno, a opět k Uchihům. Došel rovnou do tělocvičny, sedl si na lavičku a hodl na černovláska počkat. Nemusel čekat dlouho za chvilí se rozrazily dveře."Máš jít za otcem, "pronesl černovlasý. "To jako já" zeptal se. "Vidíš tu snad někoho jiného," řekl nevrle a sednul si na laničku. Šedovlásek jen zakroutil hlavou, co mu zase přelétlu přes nos, pomyslel si a odešel. "Prý jste mě chtěl vidět" vešel do místnosti po vyzvání. "Ano, poseďte se" pokynul k židli."Jak pokračujete v tréningu." optal se. "Itachi se každým dnem lepší, jen..." nechal věto nedokončenou. Muž je pohledem pobidl ke slovu "Přemýšlel jste o tom, že on se pro tohle nehodí." vyřkl svou doměnku nahlas. "To je snad moje věc ne," Zamračil se Fugaku. tohle si k němu ještě nikdo nikdy nedovolil, ale přes to ten chlap měl něco do sebe. Možná by ho mohl přibrat do přístí přebírky, pokud..ano tak to bude nejlepší má pět dní na to aby..."Co kdybyste s Itachim postoupil dále," začal. "nevím co tím myslíte, jak jako postoupil déle"
"Tak jak ríkám, už je na čase aby se naučil zaklady střelby."
Vždyť dobře ví že jeho syn nasíli neuznáva co tím chce docílit? "Momentálně u sebe ale žadnou zbraň nemám" Lhal vždycky ji nosí u sebe, ale nebude mu tu přece výkladat."na střelnici jsou, a teď běž" šedovlasý se zvedl a odporoučel se zpátky za Itachim.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 endaria endaria | Web | 2. června 2013 v 21:30 | Reagovat

ahoooj ospravedlňujem sa, že píšem tak neskoro, ale znova som nemala čas...a áno, spriatelím rada a na diplom by som chcela Ryuga z Beyblade metal f/m/f :D (ako na výmenu (mimochodom, premýšľam či ti v poviedke neprenechám Kyoya :D)

2 endaria endaria | Web | 3. června 2013 v 15:37 | Reagovat

ešte niečo, potrebujem od teba fotku...

3 endaria endaria | Web | 3. června 2013 v 15:40 | Reagovat

už som jednu našla...dala som ti tam tu tvoju temnú, ktorú máš v jednom článku...ak bude zlá, tak sa prosím ozvi...dnes budem dávať na blog profily..

4 endaria endaria | Web | 3. června 2013 v 16:42 | Reagovat

ok..je to dohodnuté :D máš Kyoya :D a s tou fotkou...som dala túto:

http://nd03.jxs.cz/094/143/58c137861c_88773979_o2.jpg

5 endaria endaria | Web | 3. června 2013 v 17:20 | Reagovat

ale ty nevymýšľaš :D nič sa nedeje :) vymeniť obrázok je to najľahšie :D

6 endaria endaria | Web | 6. června 2013 v 22:12 | Reagovat

počuj..nemáš náhodou skype? alebo ICQ??

7 naruto109 naruto109 | Web | 7. června 2013 v 16:38 | Reagovat

hezky design:)))....a taky u mě na blogu zachvilinku bude bleskajda tak se muzes zapojit a mam tam taky omluvu proc jsem nebyla aktivni :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama