Kulka tvého srdce 3/?

3. května 2013 v 18:42 | Stella |  Kulka tvého srdce
Takže...Další, v pořadí už 3 díl s Tayo.
Příjemná čtení přeji xDD

3. Co to všechno znamená?

"Nic."Sklopil pohled černovlásek.Šedovlásek na něj nechápavě pohlédl.
"To se stále stydíš za to pocení?Jsi přeci chlap ne?"Zkusil ho povzbudit,ale černovlásek zrudl jako paprička a skoro sebou svihl o zem. "Sakra" Pomyslel si světlovlásek,a zkusil s ním zatřást,opovědí mu bylo jenom další zrudnutí a couvnutí. "Snad jsem toho tolik neřekl.."Zkusil se ospravedlnit. "Neřekl.."Špitl černovlásek. "Aki?" Dotázal se.
"Hm?"To oslovení začíná nenávidět..proč ho tak bolí že mu neříká jménem jakénosí celý život. Možná proto že ho nezná.. a znát nemůže.. O čem to skara přemšlí.
"Vzpamatuje se."Proletělo světlovláskovi v hlavě.Myšlenky mu stále ale utíkaly jako by nic neřekl.
"Já.. chtěl bych.. j-já,..mám d-dotaz."Zakoktal černovlásek a uhnul pohledem,vypadal skutečně sladce.
"Jen se ptej." Možná že by neměl být tak unáhlený.
"Proč jsi mě včera políbil?"Zrudnul černovlásek a pohlédl na něj. Světlovlásek chvíli nic neříkal. Nemohl vymyslet nic co mu říct.
"Chtěl jsem tě trochu rozhodit."Řekl nakonec. I přes to že to nebyla pravda. Vlastně to chtěl udělat..jen tak.Prostě chtěl. "A..aha"
"už je skoro večer, nechceš někam zajít, Aki?"Zeptal se náhle černovlásek když se oba převlékaly. Světlovláska to zmátlo jako nikdy předtím. Co mu má říct.. popravdě,šel by strašně rád. "J-já.."
"Poprvé tě slyším koktat"Zasmál se černovlásek s růží na tvářích. "Je sladkej."Pomyslel si světlovlásek a rychle vrátil pohled k tenisce kterou si zavazoval "tak?"Nenechal se černovlásek odbýt.
"Možná zítra."Odbyl ho nazpět světlovásek. "Ale.. "Chtěl černovlásek protestovat. "Prostě ne." a odešel.. černovlásek tam stál ,zmaten situací a zraněn odmítnutím. "Když s tebou je to těžký.. "broukl si trochu uraženě pod imaginární foudy a dal ruce do kříže. Přiznal si to.
Ten muž se mu prostě líbil.A to že to bylo neetické? ...Prostě ho přitahoval,je těžké tomu odolat,když jste s tím člověk celé dny a .. a.. a on je tak otevřený a vypadá tak .. mile,a
"Jáj!"Zavrčel černovlásek a chytil se za spánky.
"Už jsme jak nějáká zamilovaná puberťačka,probuď se!Jsi Uchiha!"Pokáral se černovlásek nahlas a také odešel,druhými dveřmi.Světlovlásek opřený o zeď na druhé straně u východu se pousmál.
"Toho by se dalo slušně využít.. puberťačko."prolétlo mu hlavou. Měl velkou šanci na informace a na splnění svého úkolu. Ale..proč se mu to zdálo tak odporné ho klamat? Už je asi paranoidní,odebral se domů.. si to trochu nechat rozležet v hlavě.

Dorazil domů a švihl sebou na postel a v ten moment usnul. Ráno proběhlo ve stejném duchu předchozích dnů. Změna nastala v dopoledních a odpoledních hodinách Itachi se lepšil sice pomalu, ale určitý pokrok tam byl. Už neběhal pořád do sprch a celkem se zvladl i vyhýbat Kakashiho výpadům.
Když se už ve černích hodinách zkusil Muž jeden pokus.
"Ty Itachi, víš jak si včera navrhl někam zajít, nechtělo by se ti něco podniknout dneska?" zeptal se po delší uvaze.
"Co ten náhly obrat?"
"Když nemáš zájem" odcházel pomalu z šatny ven.
"Aki, počkej." Zastihl ho Itachi ještě před tím než vyšel z tělocvičny. "Rád s tebou někam zajdu"
"No tak na co čekáš, jdem ne" pokynul hlavou,"Snad mně zase nepřepadne a divná myšlenka že podvádět jeho je špatné" pomyslel si. Chtěl využít toho co včera slyšel aby se konečně případ někam pohnul. Společně nasedli do auta.
"Tak kam zajedem."
"No věděl bych kam, tak mi zkus trochu věřit." nastartoval auto a rozjel se k jedné restauraci. Sedli si do jednoho boxu. Pozoroval ho, jak se mu objevila menší vráska od toho jak přemýšlel co si obědná.
"Aki?" vyrušil ho z rozjímaní. "Co bys mi doporučil?" teď mám šanci.
"Pojď blíž ke mně" šeptnul.
"Ale Aki.." naklonil se k němu blíž, švětlovlásek ho chytnul za límec a přitáhl si ho k polibku.
"A-aki t-to" šeptnul když si od něj odtáhl.
"Neříkej že to nejde, protože všechno jde když.."
"A-le já to říct ne-nechtěl," opět se trochu začervenal.
"Jsi roztomilý, když se červenáš." to už ale Itachi mohl konurovat zralému rajčeti.
"Aki, co to všechno.."
"Pšt, chceš něco vědět, líbíš se mi." zašeptal mu do ucha.

Černovlásek na nej vykulil sladká černá očka. Šedovlásek se pousmál a pohladil ho po tváři,stůl nebyl moc široký a tak na něj bez problému dosáhl.
Černovlásek letmo zčervenal a jemně se kousl do spodníhu rtu, možná z nervozity,možná že zamíšlel přesně to co to s světlovláskem udělalo. Dokonale ho to kouzlilo.
Pousmál se a naklonil se k němu, chytil ho ukazováčkem a palcem pod bradou a přitáhl se k němu, otel se jemně o jeho rty a když se černovlásekovi očka zatřebotala a přivřela ,usmál se do nich a vtiskl mu letmý polibek, ale když se po chvilince odtáhl,černovlásek něco zabručel,to mu jasně naznačilo že končit nemá.
Ale..oni an ně všichni civí jak na dva duchy.
Černovlásek otevřel očka viděl že šedovlásek kouká jemně do strany,podíval se tam taky a zrudnul,rychle se od šedovláseka odtáhl, celá restaurace se totiž nahýbala že skoro spadla ze židle a čuměla na ty dva šokovaně.
"Myslíte..s-si..že si myslí že jsem dívka? "Zašpital náhle černovlásek tak tichoučce že to slyšelo oprravdu jen šedovlásek,ten po něm šlehl pohledem a pousmál se.
"Ať si myslí co chcou,ty jsi přeci kluk."To ale bylo proneseno dost nahlas na to aby to zaslechly některé bližší stoly, ale nic se nezměnilo.
"Pojď."Podal čenovláskovi šedovlásek ruku a oba vztaly,šedovlásek mávl na šíčnici,něco ve stylu 'pardon' a vyvedl si černovláseka zrudlého jak rajčátko ven. tam ho pár metrů od restaurace,pod lampou na ulici postavil k sobě čelem a náhle políbil.
Černovlásek zaskočen situací skoro vyjekl,ale jeho tváře rozkošně opět zčervenaly a dlaně si položil na šedovlásekovu hruď.Zavřel oči a plně se odlal jeho rtům.
Šedovlásek si liboval. Nejen že se mu zjevně povedlo co zamíšlel,ale navíc.... Měl možnost to krásně křehké a inteligentní a přesto nádherné stvoření líbat,jak chtěl.

Černovlásek byl štastný. Líbal osobu která mu okupovala mysl už od záčátku, od prvního okamžiku kdy ho viděl. Nesnilo se mu však, že by se tohle mohlo stát zkutečností. Když se od sebe odtáhli, pro nedostatek kyslíku, neodolal a opřel se o jeho hruď. Připadalo mu jako kdyby tu osobu znal od mala.
"Jako kdybych tě znal od jakživa." vyřknul svou myšlenku.
"co jsi to řekl." řekl zaskočeně.
"Myslím že jsi slyšel dobře." přitulil se víc k němu.
"Není ti zima? Měli bychom jít." jemně ho pohladil po rameni.
"Jak si..." nestihl domluvit, šedovlásek ho chytnul za ruku a jemně směřoval k autu. Přece jen teď už venku nebyo zrovna nejteplejí.
"Aki, mohl bys mně hodit prosím domů." Zeptal se náhle Itachi. Kakashi bezeslova nastartoval auto a rozjel se k sídlu. Zastavil před vchodem.
"Díky za ten večer." Naklonil se k černovláskovi a dnes naposled ho políbil.
"Já taky." pronesl Itachi ještě trochu zasněně a chystal se vystoupit. "Jo a Aki mohl bys prosím tě zítra přijít dřív já musím..něco musím odpoledne udělat." odpovědí mu bylo přikyvnutí.
Itachi vystoupil z auta a rozešel se domů, zítra měl přebírat jendu dodavku a vůbec se mu nelíbily předměty kterém byly v zásilce.
Ale nic jiného nemohl udělat, než splnit rozkaz. došel do svého pokoje neobtěžoval se z převlíkaním nebo mytím nebo čímkoliv jiným. Svalil se do postele a s myšlenkou na střibrovlaska usnul.
"Vzpamatuj se Kakashi je to jen další Uchiha všichni jsou stejní....co si to nalhávám, on není jako ostatní, ale...tak a dost takhle bych zešilel, musím se v tom přesat pitvat" Zatřepal hlavou aby zahnal myšlenky a rozjel se domů.
Doma s z ledničky výtahl jogurt, z restaurace odešli dřív než se stihli najíst. poté se umyl a zalez do pstele.
"Co to.." kouknul se pod peřinu, aby zjistil co ho tolechtá na noze.
"Ty jeden.." chytl pejska a výtahl ho nahoru.
"Hele tady spát nemůžeš" domlouval mu když se mu pes uvelebil v posteli.
"No dobře tak pro jednou udělám vyjímku." přykryl se peřinoua za chvíli oddychoval.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bee bee | 15. října 2013 v 21:17 | Reagovat

prosíííím kontroluj si to O_O

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 22. května 2014 v 20:58 | Reagovat

Itachi ,ako zamilovaná puberťačka ja s toho nemôžem v dobrom slova zmysle :D a vyzerá to tak ,že Kakashi sa nám pomaly ,ale isto zamilováva do Itíka..supúer dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama