Soul Eater a já

29. prosince 2012 v 15:34 | Stella |  My RPC
Rozkoukala jsem Soul Eater no a jak už je mým zvykem prostě sem musela vytvořit jistou alternativu která by mně v něm zastupovala :DDDNo jo já jsem si to prostě odpustit nemohla.

Stella:
Moje první RPC a taky moje osobní postava. :D :D
Málo komu důvěřuje, jediný kdo má její plnou důvěru je Spike. Je trochu (vážně jen trochu, možná trošku více :DDD) hlučnější než normální osoby. snaží se za každých okolností být nejlepší.

Spike:
Inspirován jedním seriálem, možná víte jakým. Vím sem hrozná, ale neřeknu z jakého. :DDD
Je podezřívavý, stejně jako Stella. Co si o něm myslí jiní, je mu uplně fuk. Skoro nikdy nezavře pusu. Vždycky najde slova jak něco zkomentovat, což je častá příčina rozbrojů mezi ním a Stellou.
Dokáže se přeměnit na tři-čepelovou kosu (pozn. něco jako má Hidan) ale konec se dá odělit a je se zbytkem kosy propojem řetězem, katanu, a tyč.V dětství se nenáviděli. Spike ale ztratil člověka, který mu byl hodně blízky, poté se dočista zhroutil,pár týdnu nevycházel z domu, ten kdo u něho byl a pomohl mu se z toho srabu dostat, byla právě Stella. Od té doby jsou prakticky nerozluční. Dokážou na sebe pořád štěkat, protože si chce každý prosadit svůj názor a nehodlá tomu druhému ustoupit, jakmile jsou ale v ohrožení jsou sehraní tak,že by nikdo nepoznal,že se ještě před pár sekundmi hádali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama